خانه / دانلود آبجکت فایل های 2 بعدی پست پروداکشن فتوشاپ در معماری + 3بعدی در کارهای تریدی / دانلود پکیج متریال کامل تصاویر اچ دی آر نهایت کیفیت | شرکت Viz-People
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5٫00 out of 5)
Loading...
بازدید: 5 - "دانلود پکیج متریال کامل تصاویر اچ دی آر نهایت کیفیت | شرکت Viz-People" توسط تاریخ انتشار: 10/10/2017

دانلود فایل اچ دی آر Viz-People HDRi در این صفحه دو سری از آبجکت های پریموم شرکت viz-people مربوط به فایل های اچ دی آر را برای دانلود در سایت قرار دادیم. اولین کالکشن HDRi v1، شامل 10 نوع تصویر کروی و پاناروما spherical panoramas است که میتوانید بگراند و زیبایی خاصی را به رندر های …

دانلود پکیج متریال کامل تصاویر اچ دی آر نهایت کیفیت | شرکت Viz-People

دانلود فایل اچ دی آر Viz-People HDRi

دانلود فایل اچ دی آر Viz-People HDRi

در این صفحه دو سری از آبجکت های پریموم شرکت viz-people مربوط به فایل های اچ دی آر را برای دانلود در سایت قرار دادیم.

اولین کالکشن HDRi v1، شامل 10 نوع تصویر کروی و پاناروما spherical panoramas است که میتوانید بگراند و زیبایی خاصی را به رندر های خود اضافه کنید.

در جلد دوم از سری فایل ها HDRi v2 ، شاهد فایل های جدید با نهایت ریزولیشن ultra high resolution of 24k با استاندارد فور کی، هستیم.

هر فایل در این مجموعه دارای یک رزولوشن باور نکردنی از طول 24. 000 پیکسل، 10 تصویر با دامنه دینامیکی بالا است که زمان های مختلف روز و شرایط آب و هوایی مختلف را پوشش می دهد. ما تلاش کردیم تا این مجموعه را از صبح روز بعد از ظهر و غروب خورشید به عنوان مفید از آن استفاده کنیم.

 

دانلود فایل اچ دی آر Viz-People HDRi

هر نقشه محدوده دینامیکی بالا در این مجموعه همراه با JPG نسخه ساده و قابل استفاده است. هر دو نقشه hdri و jpg به عنوان یک نقشه کروی 360 درجه می آیند که محیط محیط صحنه را کاملا پوشش می دهد. لطفا توجه داشته باشید که این مجموعه فقط شامل گنبد آسمان می شود، بدون اطلاعات زمین اطراف است.

 

دانلود فایل اچ دی آر Viz-People HDRi جلد 1

 

دانلود پکیج شماره یک و دو  شرکت Viz-People

دانلود جلد اول

دانلود جلد دوم

دانلود فایل اچ دی آر Viz-People HDRi جلد شماره 2

دانلود پکیج شماره دو با کیفیت 12 کا  :  شرکت Viz-People

 

https://www.3dmaxfarsi.ir/?p=46520 :لینک کوتاه