دانلود رایگان صحنه بسیار زیبا تری دی مکس + ویری 3darcinterior vol 04

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

دانلود صحنه سه بعدی دکوراسیون داخلی داخلی تری دی مکس ویری 3darcinterior vol 04

دانلود صحنه سه بعدی دکوراسیون داخلی داخلی تری دی مکس ویری 3darcinterior vol 04

صحنه سه بعدی دکوراسیون داخلی Vray 3ds max :دانلود رایگان صحنه بسیار زیبا، کاربردی و شگفت انگیز که توسط بهترین طراحان دکوراسیون داخلی آمده شده است. در این قسمت از سایت تری دی مکس فارسی، جلد چهارم  از مجموعه مدل سه بعدی صحنه داخلی از شرکت 3Darcshop را برای تری دی مکس را خدمت شما ارائه میکنیم که شامل شامل 10 صحنه داخلی مانند عکس زیر است. مثل همیشه تمام مجموعه با تکسچر و متریال های لازم هست.

مکس 3DS ارائه صادرات به آموزش ارائه می دهد پشتیبانی صاف و بی عیب و نقص برای فایل های 3DS حداکثر. بهترین راه برای صادرات یک مدل مکس 3DS به لومیون است به صادرات به .FBX. این قالب می تواند به طور مستقیم به وارد شده است. دلیل مردم را انتخاب کنید برای 3ds Max رندرشما می توانید آن را به خودتان انجام دهید! 2. نتایج بسیار سریع 3. شی و شاخ و برگ کتابخانه بزرگ پلاگین ویری هر کسی را قادر به ایجاد فیلم ها و تصاویر بدون هیچ گونه آموزش قبل. این یک ابزار عملکردی را به 3D زیبا ارائه خود است. شما لازم نیست به برون سپاری تصویری دیگر هیچ. این موجب صرفه جویی در زمان و پول شما. همه شما نیاز به یک مدل 3D است و تری دی مکس خواهد شد مراقبت از بقیه است. بنابراین ایجاد تصویری قابل توجه است که دیگر به طور انحصاری برای کارشناسان 3D. Lumion شما اجازه می دهد به صرف زمان بیشتری بهبود طرح های خود و تعامل با مشتریان خود را، و زمان کمتر آماده و در انتظار برای ارائه. قابلیت همکاری بدون درز با تقریبا هر بسته CAD را برآورده سازد برای تکرار های طراحی سریع و تغییرات مدل. رندر فوق العاده سریع اجازه می دهد تا شما را به سرعت نشان می دهد طرح های خود را به مشتریان خود. سازمان دیده بان ویدیو و ببینید که چگونه شما می توانید بهترین رندر SketchUp را در یک چشم بهم زدن ایجاد کنید.

 صحنه سه بعدی دکوراسیون داخلی : دانلود رایگان تری دی مکس ویری 3darcinterior vol 04
سایر صحنه داخلی نرم افزا تری دی مکس + پلاگین ویری را از اینجا دانلود کنید.

دانلود پکیج 10 صحنه سه بعدی دکوراسیون داخلی 3darcinterioro vol.04

فقط کاربران سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید .کنید

 www.3dmaxfarsi.ir  :پسورد فایل فشرده
خرید پستی
مشاهده کل صحنه های سه بعدی

برای سفارش این مجموعه و سایر پکیج های صحنه سه بعدی آماده، لطفا به فروشگاه مراجعه بفرمایید.

https://www.3dmaxfarsi.ir/?p=20331 :لینک کوتاه
کانال تلگرام
برچسب ها
نمایش بیشتر

jafar sydi

سه بعدی سازی رو از سال 1384 با 3ds max - Maya شروع کردم. بیش از ده سال است که به صورت تخصصی پست پروداکشن و کامپوزیت رو با فتوشاپ و افترافکت کار میکنم. و به تازگی به بازی سازی هم علاقه مند شده ام. ولی همیشه یک معمارم ....

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

بستن