وبلاگ

دانلود رایگان آموزش تری دی مکس در معماری (به زبان فارسی)

دانلود رایگان آموزش تری دی مکس در معماری به زبان فارسی

دانلود رایگان آموزش تری دی مکس در معماری به زبان فارسی : دوستان زیادی درخواست آموزش های تری دی مکس مخصوص معماری مانند: طراحی نما ، نورپر دازی و دکوراسیون داخلی و خارجی را داشتند که برای شما ، تمام آموزش های سایت را به صورت یک لیست کامل در آورده ایم که میتونید مشاهده بفرمایید :

 


 

 

 

 

 

autodesk 3ds Max Tutorials : Getting Started: Animated Battle Scene Video free Download این آموزش دانلود آموزش تری دی مکس در معماری pdf نشان می دهد چگونه پوست شخصیت character. در قسمت مختصر اولین استفاده از اصلاح کننده پوست کتاب آموزش 3d max در معماری برای اعمال یک اسکلت کاراکتر از CAT به یک مدل شخصیت مبتنی بر مش استفاده می شود. پس از آن شما رابطه بین دو را با توانایی تغییر دهنده پوست تنظیم می کنید تا وزن ها را بر اساس هر ریشه تنظیم کنید. اگر این موضوع برای شما تازه است، مطمئن باشید: تمام اصطلاحات گیج کننده در این پاراگراف مقدماتی توضیح داده خواهد شد.به عنوان یک جایزه، آخرین بخش آموزش به طور خلاصه ارائه روش هایی برای تنظیم شخصیت پوشیده شده برای تغییر مش و دکل، آموزش تصویری و همچنین یک روش برای انتقال سریع پکیج آموزش تری دی مکس داده های پوست از بین مدل های مختلف رزولوشن است که می تواند زمان زیادی را صرف شستن معماری شخصیت های مشابه که نیاز به تعداد زیادی چند ضلعی دارند.
نمایش بیشتر
telegram

جعفر صیدی

سه بعدی سازی رو از سال 1384 با 3ds max - Maya شروع کردم. بیش از ده سال است که به صورت تخصصی پست پروداکشن و کامپوزیت رو با فتوشاپ و افترافکت کار میکنم. و به تازگی به بازی سازی هم علاقه مند شده ام. ولی همیشه یک معمارم ....

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا