آموزش اتوکد 2 بعدی

صفر تا صد آموزش کار با اتوکد 360 | نرم افزار نقشه کشی AutoCAD 360

صفر تا صد آموزش اتوکد AutoCAD 360 | نرم افزار نقشه کشی حرفه ای AutoCAD 360

دانلود آموزش اتوکد AutoCAD 360 از سایت لیندا

Lynda Up and Running with AutoCAD 360 : به دوره آموزشی آشنایی با ضروریات اتوکد AutoCAD 360 خوش آمدید. در این پکیج آموزش اتوکد از شرکت لیندا، خواهیم پرداخت به معرفی ویژگی های پایه ای اتوکد 360 و تکنولوژی ای که از سایر نرم افزار ها به ارث برده است را برای شما شرح خواهیم داد.

با سیستم ابری (cloud paradigm) آن آشنا خواهیم شد و خواهید دید که چطور میتوانید همیشه و در همه جا، به فایل ها و تنظیمات اتوکد خود دسترسی داشته باشید. همه این خدمات در (Autodesk’s 360 Degree Suite of Services) قابل اجرا است.

برای شروع به کار، باید یک حساب کاربری (account ) ایجاد کنید.پس از برسی آبشن های آن،به رابط کابربری موبایل interface mobile version ، ورژن مخصوص صفحات وب  web version ،ورژن مخصوص ویندوز هشت Windows 8 desktop version و … خواهیم پرداخت. و در نهایت برسی میکنیم که تمام این امکانات چطور با خود نرم افزار پولی AutoCAD، تعامل خواهند داشت؟!در این دوره، خیلی سریع،توسط مربی آقای Jim LaPier از سایت لیندا، تمام ورژن های (web  mobile –  Windows desktop versions) را برسی خواهیم کرد.پس از گذراندن این دوره، انتظار میرود بتوانید : نحوه فعال سازی اتوکد اندروید، پسورد اتوکد 360، راهنمای نصب اتوکد 360 برای اندروید، نحوه ساخت اکانت اتوکد، آموزش autocad 360، سایت اتوکد 360، اتوکد اندروید کرک شده را انجام دهید.

AutoCAD 360 چیست ؟

نرم افزار AutoCAD 360 ، نسخه مجانی اتوکد است که با یک سری محدویت ها ارائه میشود و مزینت آن، این هست که میتوانید به راحتی، کار ویرایش و به اشتراک گذاری نقشه های (view-  edit  – drawings) خود را در پلت فورم های مختلف مانند تبلت و گوشی و کامپیوترهای خانگی (desktop computer) اجرا کنید.

چکیده آموزش اتوکد AutoCAD 360 :

  • نقشه کشی و ویرایش
  • کار با آبشن های مختلف لایه های اتوکد
  • ساخت حساب کاربری در سایت اوتودسک
  • روش های بکارگیری Evernote در اتوکد 360
  • کار با اپلیکیشن های مخصوص موبایل mobile app
  • آپلود؛ مدیریت و سازماندهی نقشه های اتوکد 360
  • ذخیره سازی و به اشتراک گذاری نقشه های ترسیمی

نام آموزش : صفر تا صد آموزش اتوکد AutoCAD 360
نرم افزار : AutoCAD 360
زمان : 70 دقیقه
زبان :انگلیسی

فیلم آموزشی  Video Tutorials

پخش آنلاین آموزش : قسمت اول – معرفی سر فصل ها

خرید پستی
مشاهده تمام آموزش های فارسی

برای سفارش این محصول و یا سایر آموزش های فارسی – انگلیسی، به فروشگاه مراجعه بفرمایید.

telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا