آموزش پرسپکتیو ایزومتریک اتوکد Creating Isometric Drawings AutoCAD

آموزش پرسپکتیو ایزومتریک اتوکد Creating Isometric Drawings in AutoCAD

دانلود آموزش پرسپکتیو ایزومتریک اتوکد Creating Isometric Drawings in AutoCAD

دوستان علاقه مند به ترسیم پرسپکتیو ایزومتریک با نرم افزار اتوکد، میتواند این دوره آموزش تصویری پرسپکتیو ایزومتریک اتوکد Creating Isometric Drawings in AutoCAD از سایت pluralsight را دانلود کنند.

در این مجموعه آموزش پرسپکتیو ایزومتریک اتوکد ، ما می آموزیم که چگونه ضمن ایجاد یک جزئیات ساختاری کوچک ، نقشه های ایزومتریک را در اتوکد ایجاد کنید. ما با تنظیم فضای مدل خود شروع خواهیم کرد به گونه ای که Snaps ها و شبکه های ما در نمای ایزومتریک کار کنند.

از آنجا ما یک تمرین کوچک برای کمک به ما در شبکه و UCS در محیط ایزومتریک به شما کمک خواهیم کرد. پس از آن پروژه کوچک خود را با ایجاد پرتو در نمای ایزومتریک خود و همچنین صفحات اتصال ، پیچ و مهره و چند عنصر ساختاری دیگر شروع خواهیم کرد.

همچنین در این آموزش پرسپکتیو ایزومتریک اتوکد ، انتظار دارید یاد بگیرید که چگونه از اشکال هندسی مختلفی برای ایجاد عناصر متداول استفاده می کنید که انتظار دارید جزئیات جزایر را پیدا کنید. با پایان این دوره ، شما از کار در نمای ایزومتریک راحت خواهید بود و باید بتوانید از طریق هر نقاشی ایزومتریک که به راه شما پرت شده است ، راه خود را انجام دهید. نرم افزار مورد نیاز: اتوکد 2015 و یا نسخه های جدیدتر.

 

دانلود آموزش پرسپکتیو ایزومتریک اتوکد

Digital Tutors – Creating Isometric Drawings AutoCAD

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

 

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید .کنید.

If you like to pay with Paypal, Email us at :  jafarsydi [at]yahoo.com

 www.3dmaxfarsi.ir : پسورد فايل فشرده
https://www.3dmaxfarsi.ir/?p=96305 :لينک کوتاه
کانال تلگرام
برچسب ها
نمایش بیشتر

جعفر صیدی

سه بعدی سازی رو از سال 1384 با 3ds max - Maya شروع کردم. بیش از ده سال است که به صورت تخصصی پست پروداکشن و کامپوزیت رو با فتوشاپ و افترافکت کار میکنم. و به تازگی به بازی سازی هم علاقه مند شده ام. ولی همیشه یک معمارم ....

مطالب ویژه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
بستن