آموزش اتوکد 2 بعدی

آموزش متریال دادن در اتوکد + دوربین گذاری Rendering AutoCAD

آموزش متریال دادن در اتوکد + دوربین گذاری Rendering AutoCAD

آموزش متریال دادن در اتوکد Rendering AutoCAD

در دوره آموزشی Your First Day Rendering in AutoCAD از سری دوره های آموزشی وب سایت آموزشی pluralsight می باشد شما در مورد رندرکردن در نرم افزار اتوکد را فراخواهید گرفت.

مدت آموزش این دوره 46 دقیقه می باشد و سطح آن Beginner  یا مقدماتی می باشد. مدرس این دوره آقای Pierre Derenoncourt می باشد کهدر طول آموزش و در سرفصل های مختلف این دوره شما را با مفهوم رندرینگ در نرم افزار پرکاربرد اتوکد آشنا خواهد کرد.

نرم افزار مورد نیاز در این آموزش اتوکد نسخه 2014 می باشد. شما در نرم افزار های مختلف سه بعدی از جمله اتوکد برای خروجی گرفتن از پروژه های سه بعدی خود نیاز دارید تا عملیات رندرینگ یا rendering  را انجام دهید. این مجموعه به صورت پروژه محوره بوده و شما در طول آموزش با چالش های مختلف روبرو خواهید شد. پس از پایان این دوره قادر خواهید بود : چگونه در اتوکد رندر بگیریم, دوربین گذاری در اتوکد, نحوه ی رندر گرفتن در اتوکد, طریقه رندرگیری در اتوکد را انجام دهید.

آموزش رندرگیری در اتوکد Your First Day Rendering in AutoCAD

vip

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید .کنید
 www.3dmaxfarsi.ir : پسورد فايل فشرده
https://www.3dmaxfarsi.ir/?p=96338 :لينک کوتاه
نمایش بیشتر
telegram

جعفر صیدی

سه بعدی سازی رو از سال 1384 با 3ds max - Maya شروع کردم. بیش از ده سال است که به صورت تخصصی پست پروداکشن و کامپوزیت رو با فتوشاپ و افترافکت کار میکنم. و به تازگی به بازی سازی هم علاقه مند شده ام. ولی همیشه یک معمارم ....

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا