آموزش اتوکد 2 بعدی

آموزش ساخت بلوک دینامیکی اتوکد Creating Dynamic Blocks AutoCAD

دانلود آموزش ساخت بلوک دینامیکی اتوکد Creating Dynamic Blocks for Site Design Projects in AutoCAD

در این آموزش تصویری نقشه کشی دو بعدی نرم افزار اتوکد، میتوانید آموزش ساخت بلوک دینامیکی اتوکد از سایت pluralsight را دانلود کنید.

در این آموزش اتوکد یاد خواهیم گرفت که چگونه از ویرایشگر بلاک در اتوکد برای ایجاد بلوک ها و بلوک های پویا با ویژگی ها استفاده کنیم ، این باعث افزایش سرعت و کارایی ما در هنگام تهیه و طراحی می شود.

ما در مهندسی عمران و الگوی طراحی سایت کار خواهیم کرد ، اما همین تکنیک های تأیید بلوک در معماری و سایر رشته های مهندسی نیز کاربرد دارد.

ما می آموزیم که چگونه از پارامترها ، اقدامات ، ویژگیها و حالتهای دید برای ایجاد برخی بلوکهای پویا بسیار مفید استفاده کنیم. با پایان این آموزش اتوکد ، نه تنها چندین بلوک پویا را که ما با هم ایجاد کرده ایم از بین می روید بلکه با مهارت های لازم برای ایجاد کتابخانه خود از بلوک های بسیار پویا عالی کنار خواهید آمد. نرم افزار مورد نیاز: اتوکد 2015.

 

دانلود فیلم آموزش ساخت بلوک دینامیکی اتوکد

pluralsight Creating Dynamic Blocks for Site Design Projects in AutoCAD

vip

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید .کنید
 www.3dmaxfarsi.ir : پسورد فايل فشرده
https://www.3dmaxfarsi.ir/?p=96303 :لينک کوتاه
نمایش بیشتر
telegram

جعفر صیدی

سه بعدی سازی رو از سال 1384 با 3ds max - Maya شروع کردم. بیش از ده سال است که به صورت تخصصی پست پروداکشن و کامپوزیت رو با فتوشاپ و افترافکت کار میکنم. و به تازگی به بازی سازی هم علاقه مند شده ام. ولی همیشه یک معمارم ....

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا