آموزش اتوکد 2 بعدی

آموزش جامع رویت معماری Udemy – Revit Architecture II Course Complete Intermediate Training

آموزش جامع رویت معماری Udemy – Revit Architecture II Course Complete Intermediate Training

آموزش رویت Udemy – Revit Architecture II Course Complete Intermediate Training

در این صفحه میتوانید دوره جامع رویت معماری به مدت (19h 33m) را دانلود کنید و به عنوان یک دوره مرجع و کامل از آن استفاده کنید. این ویدئو آموزشی در سایت یودمی به قیمت 199 دلار به فروش میرسد .

چه چیزی یاد می گیرم؟
این دوره Intermediate کاربر را به سمت تکنیک های سطح متوسط ​​سوق می دهد و انواع پروژه های دقیق ساختمانی را با نرم افزار پیشرو مدل سازی اطلاعات ساختمان در جهان ، Revit Architecture ایجاد می کند.
مباحث واسطه ای مانند روش های حاشیه نویسی پیشرفته ، برنامه درها و پنجره ها و ابزارهای اصلی مدل سازی سایت (شامل سطوح توپوگرافی ، عناصر ساختاری اساسی ، ایجاد دوربین و ایجاد منظره چشم انداز ، ارائه ، چراغ و مواد) را در بر می گیرد.
شما در هر نقطه از چرخه عمر آن ، بینش بیشتری به پروژه می دهید ، BIM به شما کمک می کند تا دقت ، کارایی و بهره وری را بهبود بخشید و در نتیجه باعث صرفه جویی در وقت و هزینه می شود.
بیاموزید که چگونه در فرایند BIM کار کنید تا بتوانید طیف کاملی از انواع ساختمانها (از جمله ساختمانهای مسکونی ، ساختمانهای تجاری کوچک و برجهای چند طبقه با دیوارهای سفارشی سفارشی) را ایجاد و مستند سازی کنید.
پس از اتمام موفقیت آمیز این دوره ، دانش آموزان با اطمینان توانایی خود را نشان داده اند: ایجاد یک صفحه کامل مسکونی که با فرمت الکترونیکی تهیه شود. ایجاد خانواده های مؤلفه در ویرایشگر خانواده خانواده های انبوه را در محیط طراحی مفهومی ایجاد و اصلاح کنید. تکنیک های تقسیم سطح و منطقی سازی را در مدل های مفهومی اعمال کنید. توسعه مدل های ساختمان از توده های مفهومی.
شما مزایای قابل توجهی با ارزش افزوده مانند مصوبات سریعتر پروژه ، نتایج قابل پیش بینی تر ، طراحی پایدار و خدمات تجزیه و تحلیل و بهبود همکاری و به اشتراک گذاری اطلاعات برای استراتژی های تحویل یکپارچه پروژه کسب خواهید کرد.
ایجاد پروژه ، مفاهیم نمایش و ناوبری و نمایشگر ، طراحی با مؤلفه ها ، کار با غلاف ها ، ایجاد و ویرایش دیوارها ، اضافه کردن درها و پنجره ها ، ایجاد اشیاء کف و سقف ، کار با خواص نمای ، نمونه ها و پارامترهای نوع ، بارگیری و اصلاح اجزای خانوادگی ، اضافه کردن ابعاد و حاشیه نویسی ، اضافه کردن و اصلاح برگه های نقاشی ، و مراحل طراحی
مهندسان می توانند هماهنگی با معماران و سایر رشته های مهندسی را افزایش داده و قابلیت اطمینان در طراحی آنها را بهبود بخشند.
پیمانکاران می توانند اطمینان حاصل کنند که وقتی تغییرات ارزان تر باشد ، مسائل مربوط به توانایی ساخت و ساز پرچم گذاری می شود.
معماران می توانند با خطاهای کمتری ، ضایعات کمتر و هم ترازی بیشتر با دید مالک ، طرح های دقیق تری تولید کنند.
همچنین یاد بگیرید که چگونه می توانید محتوای ویرایش شده را در ویرایشگر خانواده Revit ایجاد کنید ، مطالعات مربوط به جمع آوری مفهومی ، استفاده از ابزارهای ساختاری و تولید عکس های واقع بینانه از پروژه های ساختمان را یاد بگیرید.
درنهایت ، شما قادر خواهید بود از مدلهای دور به آینده به عنوان پایه و اساس یک برنامه جامع و امکانات مدیریت دارایی استفاده کنید

سر فصل های آموزش داده شده در دوره Revit Architecture II Course Complete Training Intermediate :
این دوره همچنین برای افرادی که علاقمند به پیشبرد فرصت های شغلی خود هستند طراحی شده است.
این دوره آموزش کامل میانی کاربر را به سمت تکنیک های سطح متوسط ​​راهنمایی می کند و انواع پروژه های دقیق ساختمانی را با نرم افزار پیشرو مدل سازی اطلاعات ساختمان در جهان ، Revit Architecture ایجاد می کند.
Revit Architecture II Course- شامل موضوعات واسطه ای از قبیل روش های حاشیه نویسی پیشرفته ، برنامه درها و پنجره ها و ابزارهای اصلی مدل سازی سایت (شامل سطوح توپوگرافی ، عناصر ساختاری اساسی ، ایجاد دوربین و ایجاد چشم انداز ، ارائه ، نورپردازی و مواد)

  • تکلیف 1 – تکالیف اول شامل کلیه مطالب در 4 درس اول است
  • تکلیف 2 – تکلیف دوم شامل کلیه مطالب از درس 5 تا درس 8 است.
  • تکلیف 3 – تکالیف سوم شامل همه از درس 9 تا درس 12 است.

 

  • یک ورق مسکونی کامل با فرمت الکترونیکی ایجاد کنید.خانواده های مؤلفه را در ویرایشگر خانواده ایجاد کنید
  • خانواده های انبوه را در محیط طراحی مفهومی ایجاد و اصلاح کنید.
  • تکنیک های تقسیم سطح و منطقی سازی را در مدل های مفهومی اعمال کنید.
  • توسعه مدل های ساختمان از توده های مفهومی.

 

دانلود ویدئو آموزش کامل و جامع رویت معماری (قسمت دوم)

Udemy – Revit Architecture II Course Complete Intermediate Training

vip

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید .کنید
www.3dmaxfarsi.ir : پسورد فايل فشرده

بهترین پکیج آموزش رویت استراکچر به زبان فارسی Revit structure

آموزش رویت استراکچر به زبان فارسی

 

https://www.3dmaxfarsi.ir/?p=113050 :لينک کوتاه
نمایش بیشتر
telegram

جعفر صیدی

سه بعدی سازی رو از سال 1384 با 3ds max - Maya شروع کردم. بیش از ده سال است که به صورت تخصصی پست پروداکشن و کامپوزیت رو با فتوشاپ و افترافکت کار میکنم. و به تازگی به بازی سازی هم علاقه مند شده ام. ولی همیشه یک معمارم ....

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا