آموزش اتوکد 2 بعدی

آموزش جامع رویت معماری Udemy – Revit Architecture II Course Complete Intermediate Training

آموزش جامع رویت معماری Udemy – Revit Architecture II Course Complete Intermediate Training

آموزش رویت Udemy – Revit Architecture II Course Complete Intermediate Training

در این صفحه میتوانید دوره جامع رویت معماری به مدت (19h 33m) را دانلود کنید و به عنوان یک دوره مرجع و کامل از آن استفاده کنید. این ویدئو آموزشی در سایت یودمی به قیمت 199 دلار به فروش میرسد .

چه چیزی یاد می گیرم؟
این دوره Intermediate کاربر را به سمت تکنیک های سطح متوسط ​​سوق می دهد و انواع پروژه های دقیق ساختمانی را با نرم افزار پیشرو مدل سازی اطلاعات ساختمان در جهان ، Revit Architecture ایجاد می کند.
مباحث واسطه ای مانند روش های حاشیه نویسی پیشرفته ، برنامه درها و پنجره ها و ابزارهای اصلی مدل سازی سایت (شامل سطوح توپوگرافی ، عناصر ساختاری اساسی ، ایجاد دوربین و ایجاد منظره چشم انداز ، ارائه ، چراغ و مواد) را در بر می گیرد.
شما در هر نقطه از چرخه عمر آن ، بینش بیشتری به پروژه می دهید ، BIM به شما کمک می کند تا دقت ، کارایی و بهره وری را بهبود بخشید و در نتیجه باعث صرفه جویی در وقت و هزینه می شود.
بیاموزید که چگونه در فرایند BIM کار کنید تا بتوانید طیف کاملی از انواع ساختمانها (از جمله ساختمانهای مسکونی ، ساختمانهای تجاری کوچک و برجهای چند طبقه با دیوارهای سفارشی سفارشی) را ایجاد و مستند سازی کنید.
پس از اتمام موفقیت آمیز این دوره ، دانش آموزان با اطمینان توانایی خود را نشان داده اند: ایجاد یک صفحه کامل مسکونی که با فرمت الکترونیکی تهیه شود. ایجاد خانواده های مؤلفه در ویرایشگر خانواده خانواده های انبوه را در محیط طراحی مفهومی ایجاد و اصلاح کنید. تکنیک های تقسیم سطح و منطقی سازی را در مدل های مفهومی اعمال کنید. توسعه مدل های ساختمان از توده های مفهومی.
شما مزایای قابل توجهی با ارزش افزوده مانند مصوبات سریعتر پروژه ، نتایج قابل پیش بینی تر ، طراحی پایدار و خدمات تجزیه و تحلیل و بهبود همکاری و به اشتراک گذاری اطلاعات برای استراتژی های تحویل یکپارچه پروژه کسب خواهید کرد.
ایجاد پروژه ، مفاهیم نمایش و ناوبری و نمایشگر ، طراحی با مؤلفه ها ، کار با غلاف ها ، ایجاد و ویرایش دیوارها ، اضافه کردن درها و پنجره ها ، ایجاد اشیاء کف و سقف ، کار با خواص نمای ، نمونه ها و پارامترهای نوع ، بارگیری و اصلاح اجزای خانوادگی ، اضافه کردن ابعاد و حاشیه نویسی ، اضافه کردن و اصلاح برگه های نقاشی ، و مراحل طراحی
مهندسان می توانند هماهنگی با معماران و سایر رشته های مهندسی را افزایش داده و قابلیت اطمینان در طراحی آنها را بهبود بخشند.
پیمانکاران می توانند اطمینان حاصل کنند که وقتی تغییرات ارزان تر باشد ، مسائل مربوط به توانایی ساخت و ساز پرچم گذاری می شود.
معماران می توانند با خطاهای کمتری ، ضایعات کمتر و هم ترازی بیشتر با دید مالک ، طرح های دقیق تری تولید کنند.
همچنین یاد بگیرید که چگونه می توانید محتوای ویرایش شده را در ویرایشگر خانواده Revit ایجاد کنید ، مطالعات مربوط به جمع آوری مفهومی ، استفاده از ابزارهای ساختاری و تولید عکس های واقع بینانه از پروژه های ساختمان را یاد بگیرید.
درنهایت ، شما قادر خواهید بود از مدلهای دور به آینده به عنوان پایه و اساس یک برنامه جامع و امکانات مدیریت دارایی استفاده کنید

سر فصل های آموزش داده شده در دوره Revit Architecture II Course Complete Training Intermediate :
این دوره همچنین برای افرادی که علاقمند به پیشبرد فرصت های شغلی خود هستند طراحی شده است.
این دوره آموزش کامل میانی کاربر را به سمت تکنیک های سطح متوسط ​​راهنمایی می کند و انواع پروژه های دقیق ساختمانی را با نرم افزار پیشرو مدل سازی اطلاعات ساختمان در جهان ، Revit Architecture ایجاد می کند.
Revit Architecture II Course- شامل موضوعات واسطه ای از قبیل روش های حاشیه نویسی پیشرفته ، برنامه درها و پنجره ها و ابزارهای اصلی مدل سازی سایت (شامل سطوح توپوگرافی ، عناصر ساختاری اساسی ، ایجاد دوربین و ایجاد چشم انداز ، ارائه ، نورپردازی و مواد)

  • تکلیف 1 – تکالیف اول شامل کلیه مطالب در 4 درس اول است
  • تکلیف 2 – تکلیف دوم شامل کلیه مطالب از درس 5 تا درس 8 است.
  • تکلیف 3 – تکالیف سوم شامل همه از درس 9 تا درس 12 است.

 

  • یک ورق مسکونی کامل با فرمت الکترونیکی ایجاد کنید.خانواده های مؤلفه را در ویرایشگر خانواده ایجاد کنید
  • خانواده های انبوه را در محیط طراحی مفهومی ایجاد و اصلاح کنید.
  • تکنیک های تقسیم سطح و منطقی سازی را در مدل های مفهومی اعمال کنید.
  • توسعه مدل های ساختمان از توده های مفهومی.

 

دانلود ویدئو آموزش کامل و جامع رویت معماری (قسمت دوم)

Udemy – Revit Architecture II Course Complete Intermediate Training

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

www.3dmaxfarsi.ir : پسورد فايل فشرده

بهترین پکیج آموزش رویت استراکچر به زبان فارسی Revit structure

آموزش رویت استراکچر به زبان فارسی

 

https://www.3dmaxfarsi.ir/?p=113050 :لينک کوتاه
telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا