آموزش ساخت افکت نور در بازی سازی یونیتی سه بعدی : Unity glow Effects

آموزش افکت نور بازی سازی یونیتی Unity highlights glow Effects

آموزش نورپردازی یونیتی : افکت های نوری Unity highlights glow Effects

در آموزش های قبلی نورپردازی و افکت های یونیتی ، انواع افکت های تصویری (image effects) مانند افکت امبینت اکوژن را به بازی اضافه کردیم. در این آموزش ، میخوام افکت های محیطی و نوری به فضای سه بعدی اضافه کنم. تا حس حال زنده بودن فضا را بیشتر کنم.

در یونیتی هم افکت های زیادی وجود دارد که موقع اجرای بازی ساخته و نمایش داده میشوند که به اینکار پست پروداکشن (postprocessing effects) میگویند. و دقیقا همان ویژگی هایی که توسط یک فیزیکی (physical camera) فیلم برداری را دارد را شبیه سازی میکنند. مثلا افکت هایی مانند :افکت آنتی الایزینگ Antialiasing ، افکت موشن بلور ، افکت Bloom ، افکت عمق میدان Depth Of Field ، افکت های اصلاح رنگ Color Correction و Image Effects Unity را به رندر نهایی که بازی کن میبیند را روی مانیتور به اون نشان خواهند داد.

* با سایر آموزش رایگان Unity با هم همراه شوید.

فیلم آموزشی Video Tutorial

پخش آنلاین آموزش افکت نور بازی سازی یونیتی Unity highlights glow Effects

نسخه کامل دوره آموزشی یونیتی برای ساخت بازی سازی سه بعدی Unity 3D

دانلود آموزش یونیتی به زبان فارسی 

https://www.3dmaxfarsi.ir/?p=54878 :لینک کوتاه
Image effects in the Unity game engine can have a big impact on the look of your game. A bloom effect can turn harsh lighting into a warm sunny day, or an effect like color correction can make a landscape look toxic and irradiated. در این جلسه آموزشی زنده ما قصد داریم به شما نشان دهیم که چگونه برای اضافه کردن اثرات تصویری به بازی خود، از جمله شکوفه، فضای محدوده فضای روی صفحه، مه و ویجت جهانی و انحراف رنگی. به عنوان عجیب و غریب به عنوان آن ممکن است صدا، بسیاری از اثرات تصویری آموزش unity 2d که ما قرار داده است، در واقع طراحی شده برای تضعیف کیفیت آنچه که ما می بینیم کمی ما قرار داده است عمق میدان، و اضافه کردن ظریف ظریف، در اشیاء پس زمینه، آوردن تمرکز ناحیه خارج از بازیکن، و مجبور کردن ما  نگاهی سریع تر به آنچه که در مقابل ما است نگاه می کنیم دانلود آموزش یونیتی به زبان فارسی ما همچنین می توانیم بر Glow و بلوم اضافه کنیم آموزش رایگان یونیتی واقعا آوردن به زندگی هر یک از مناطق واقعا گرم و سوزان و با داغ و سوزاندن، ما به معنای آتش نیست. اما، در عوض، سطح نور بر روی آنها، نسبتا بالا است . به اندازه کافی به لنز دوربین کمی خیره بیت من اثر تصویر دیگری را وارد می کنم . بر روی FirstPersonCharacter من گذاشتم و قرار گذاشت کمی درخشش در این شکل آفتاب و درخشندگی های درخشانی روشن جایی که آنها در صحنه هستند یونیتی فارسی من فیلتر کردن از اول شخص کنترل کننده آن را انتخاب کنید، و آن را باز کنید که FirstPerson برای دریافت. به FirstPersonCharacter دوباره  من قبلا عمق میدان در، و من 'رول آن را، ... ویرایشگر اضافه است.شما میتوانید توسط جلوه های تصویری (Image Effects) تمام جلوه های پس از رندر تصاویر روی صفحه نمایش Render Texture که موقهی که بازی اجرا میشود را مدیریت کنید. توسط این افکت ها میتوانید حس و ظاهر فوق العاده ای را برای محیط بازی سه بعدی خودتان ایجاد کنید.
کانال تلگرام
نمایش بیشتر

جعفر صیدی

سه بعدی سازی رو از سال 1384 با 3ds max - Maya شروع کردم. بیش از ده سال است که به صورت تخصصی پست پروداکشن و کامپوزیت رو با فتوشاپ و افترافکت کار میکنم. و به تازگی به بازی سازی هم علاقه مند شده ام. ولی همیشه یک معمارم ....

مطالب ویژه

‫2 دیدگاه ها

  1. لینک خرید نسخه کامل آموزش از فروشگاه ، زیر ویدئو قرار داده شده
    میتونید خریداری و دانلود کنید

  2. سلام دستت درد نکنه…لینک دانلود کجاست؟
    بابت آموزش ها ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا