مدل ساختمان

آبجکت ساختمان با استایل عربی Turbosquid arab cityscape set-02 low poly

دانلود Turbosquid arab cityscape set-02 low poly

آبجکت ساختمان با استایل عربی Turbosquid arab cityscape set-02 low poly

در این صفحه میتوانید آبجکت چند ساختمان آماده با استایل خاورمیانه و عربی Turbosquid arab cityscape set-02 low poly را دانلود کنید که برای ساخت محیط بازی های کامپیوتری و … مناسب است.

این مدل ساختمان بزرگ عرب نشین کاملاً قابل استفاده با پالیگان های بسیار کم (low poly) است در حالی که هنوز سطح بالایی از واقع بینی ، عملکرد دید عالی و کار با آن بسیار آسان است. این نسخه کم پلی دیگر محصول ماست ، مجموعه 02 که این محصول را می توان بصورت یکپارچه با کاشی و ساختمان های تقریباً یکسان با کاشی کاری کرد. این مدل به راحتی به موتور بازی صادر می شود یا در رندرهای استاتیک مورد استفاده قرار می گیرد. در این کاشی یک کیت جاده و دارایی های خیابان وجود دارد تا کاشی سفارشی خود را ایجاد کنید ، امکان بی حد و حصر.

کل صحنه فقط 64247 چند ضلعی است و توانایی کاشی صحنه های بسیار گسترده را به راحتی دارد. ساختمان ها بر روی نقشه های 2048 × 2048 که شامل بیش از یک ساختمان یک قطعه هستند ، بافت می شوند.

فایل فرمت : c4d .Max (Autodesk 3ds Max 2010) .3DS .FBX .OBJ

دانلود آبجکت و مدل فضای شهری عربی از سایت توربواسکوید

Turbosquid arab cityscape set-02 low poly

vip

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید .کنید
نمایش بیشتر
telegram

جعفر صیدی

سه بعدی سازی رو از سال 1384 با 3ds max - Maya شروع کردم. بیش از ده سال است که به صورت تخصصی پست پروداکشن و کامپوزیت رو با فتوشاپ و افترافکت کار میکنم. و به تازگی به بازی سازی هم علاقه مند شده ام. ولی همیشه یک معمارم ....

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا