مدل سه بعدی نمودار و چارت آمار Infographics: Graphs and Charts Pack

دانلود The Pixel Lab – Infographics: Graphs and Charts Pack

مدل سه بعدی نمودار و چارت آمار Infographics: Graphs and Charts Pack

در این صفحه میتوانید مجموعه آبجکت های سه بعدی حرفه ای و مدل سه بعدی نمودار و چارت آمار  سینمافوردی The Pixel Lab – Infographics: Graphs and Charts Pack را دانلود کنید.

45+ نوار اینفوگرافیک ، ریگ های نمودار و نمودار دریافت کنید! هر مدل دارای یک ریگ xpresso است بنابراین شما می توانید با لغزنده ها به راحتی میله ، نقطه یا ارتفاع خط را تغییر دهید. لغزنده ها نیز به مقادیر عددی متصل هستند ، بنابراین هر زمان که میله ای را بالا می آورید یا یک نقطه را حرکت می دهید ، بالا و پایین می شوند! هر چند در اینجا متوقف نشدیم. ما همچنین شامل نسخه کاملاً پیش انیمیشنی از هر مدل هستیم ، بنابراین شما فقط می توانید آنها را به صحنه خود اضافه کنید و از قبل انیمیشن را تنظیم کنید! این بدان معناست که شما می توانید از ریگ xpresso موجود استفاده کنید ، یا می توانید از ریگ xpresso از قبل متحرک استفاده کنید ، این به شما بستگی دارد زیرا ما هر دو نسخه را در آن قرار داده ایم.

این Infographics: بسته نمودارها و نمودارها در C4D Lite یا Element 3D کار نمی کند. این برای Cinema4D ایجاد شده است ، نه برای After Effects. همچنین در C4D Visualize که دارای ویژگی های مورد نیاز نیست ، کار نخواهد کرد.

تمام این طرح های آماده و آبجکت ها با دقت بسیار بالا و طبق مدل های واقعی مدلسازی و در نرم افزار Vray برای 3ds max به راحتی قابل رندرگیری  گیری اند که به همراه متریال، تکسچر و شیدر های بکار گرفته شده، را در اختیار شما قرار میدهیم.

Infographics: Graphs and Charts Pack

دانلود مدل سه بعدی نمودار و چارت آمار سینمافوردی

The Pixel Lab – Infographics: Graphs and Charts Pack

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

www.3dmaxfarsi.ir :پسورد فایل فشرده

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا