کالکشن تکسچر

متریال سینمافوردی The Pixel Lab – Cinema 4D Building Kit

دانلود The Pixel Lab – Cinema 4D Building Kit

The Pixel Lab – Cinema 4D Building Kit

در این صفحه میتوانید مجموعه کامل تکسچر و متریال آماده نرم افزار سینمافوردی The Pixel Lab – Cinema 4D Building Kit را با فایل فرمت .lib4d دانلود کنید.

راه جدیدی برای ساختن: من سعی کردم کیت ساختمان سینما 4D را معرفی کنم! من با ریک الیس همکاری کردم. او یک سیستم زیبا و زیبا برای ایجاد مدل های ساختمانی سفارشی ارائه داده است و من خوشحالم که آن را با شما به اشتراک می گذارم.

انقلابی در KITBASH TECH * راهی جدید برای ساختن : این کیت بر اساس رویکرد 3 مرحله ای ساخته شده است. 1. شکل spline از پیش تعیین شده را انتخاب کنید. 2. یک طرح از پیش تعیین شده ساختمان را انتخاب کنید. 3. یک ساختمان سفارشی ایجاد کنید!

نمونه سازی سریع: به سرعت طرح های مختلف را آزمایش کنید. با 20+ شکل از پیش تنظیم شده spline ، 55+ صفحه از پیش ساخته شده و توانایی استفاده از تغییر شکل دهنده ها یا اصلاح شکل اصلی صفحه ، گزینه های شما بی حد و حصر است.

دارایی های پیش ساخته: ده ها مدل از پیش ساخته شده وجود دارد. همچنین 14 ساختمان از پیش ساخته شده ، 50 مدل لوازم جانبی و یک مینی کیت پنجره برای کمک به شما در افزودن جزئیات به ساختمانهای شما وجود دارد!

دانلود مجموعه کامل تکسچر و متریال آماده نرم افزار سینمافوردی

The Pixel Lab – Cinema 4D Building Kit

vip

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید .کنید
www.3dmaxfarsi.ir :پسورد فایل فشرده
نمایش بیشتر
telegram

جعفر صیدی

سه بعدی سازی رو از سال 1384 با 3ds max - Maya شروع کردم. بیش از ده سال است که به صورت تخصصی پست پروداکشن و کامپوزیت رو با فتوشاپ و افترافکت کار میکنم. و به تازگی به بازی سازی هم علاقه مند شده ام. ولی همیشه یک معمارم ....

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا