آموزش رویت استراکچر Udemy – Learning Autodesk Revit Structure 2016

دانلود آموزش رویت استراکچر Udemy – Learning Autodesk Revit Structure 2016

دانلود آموزش رویت استراکچر Udemy – Learning Autodesk Revit Structure 2016

در این صفحه میتوانید آموزش کامل Autodesk Revit Structure 2016 از سایت یودمی را دانلود کنید که به صورت پروژه محور طراحی شده و میتوانید

پس از گذراندن این دوره آموزشی ، شما قادر خواهید بود با استفاده از ابزارها و تکنیک های موجود در این برنامه نرم افزاری از Autodesk مدل های Revit خود را بسازید . همچنین با نحوه استفاده از Autodesk Revit Architecture 2016 آشنا شوید .این دوره برای مبتدی مطلق طراحی شده است ، به این معنی که هیچ تجربه قبلی با معماری Revit لازم نیست

در این دوره آموزشی Learning Revit Architecture 2016 ، نویسنده متخصص برایان مایرز به شما می آموزد که چگونه از ابزارها و ویژگیهای قدرتمند موجود در آخرین نسخه از Autodesk استفاده کنید. این دوره برای مبتدی مطلق طراحی شده است ، به این معنی که هیچ تجربه قبلی با معماری Revit لازم نیست.

شما با گشت و گذار در رابط کاربری شروع می کنید ، سپس به یادگیری شبکه های ستونی می روید. از آنجا ، برایان در مورد دیوارها ، درها و پنجره ها ، از جمله نحوه جبران دیوار ، قرار دادن درب و تنظیم دیوارها و ستون ها به شما یاد می دهد. این آموزش ویدیویی همچنین مباحثی از جمله نماها ، کف ، سقف ، سقف ، کار در کار و پله ها را در بر می گیرد. همچنین در مورد توپوگرافی ، اتاق ها و نحوه تهیه و ارائه صحنه ای نیز می آموزید. برایان سپس شما را در مورد جزئیات ، اصلاح ابزارها و گرافیک ها به شما آموزش می دهد. در انتها نحوه چاپ و صادرات به CAD و همچنین نحوه پیوند و درج فایل های CAD و Revit را یاد خواهید گرفت.

پس از اتمام این دوره آموزشی مبتنی بر رایانه ، شما قادر خواهید بود با استفاده از ابزارها و تکنیک های موجود در این برنامه نرم افزاری از Autodesk مدل های Revit خود را بسازید. پرونده های کار گنجانده شده است و به شما امکان می دهد تا در طول درس همراه نویسنده باشید.

 

دانلود فیلم آموزش نرم افزار رویت استراکچر برای نقشه های سازه و عمرانی 

Udemy – Learning Autodesk Revit Structure 2016

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

www.3dmaxfarsi.ir : پسورد فايل فشرده

بهترین پکیج آموزش رویت استراکچر به زبان فارسی Revit structure

آموزش رویت استراکچر به زبان فارسی

https://www.3dmaxfarsi.ir/?p=113149 :لينک کوتاه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا