دانلود پلاگین شبیه ساز جمعیت مایا Golaem Crowd maya plugin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

دانلود پلاگین شبیه ساز جمعیت مایا Golaem Crowd maya plugin کاراکتر انسان انیمیشن سازی

پلاگین حرفه ای کاراکتر انسان Golaem Crowd maya plugin

Golaem Crowd maya plugin شبیه سازی جمعیت با کیفیت و حرفه ای، یکی از مهم ترین دغدغه های زمینه فیلم سازی و انیماتور است.پرهیز از بیخودی سنگین شدن فایل صحنه، ایجاد تنوع و گوناگونی کاراکترهای انسانی ، داشتن جزئیات به مقدار کافی در دوربین و از همه مهم تر، کنترل کردن تمام کاراکترها در انیمیشن سازی !

در این قسمت از سایت تری دی مکس فارسی ، میخوایم یکی از محصولات شرکت golaem را که در زمینه شبیه سای جمعیت برای کاراکتر مایا است را به شما معرفی کنیم.

پلاگین Golaem ، را میتوان یک راه حل آسان و فوق العاده کم هزینه برای ساخت انبوه کاراکتر populate دانست.جمعیت انسانی هوشمند دیجیتالی directable digital characters که همه به خوبی قابل مدیریت هستند!

با پلاگین Golaem میتوانید جمعیت عظیمی را در مدت زمان کوتاه و با بودجه محدود limited budget ایجاد کنید. و روش خلاقانه خودتان را برای صحنه و شات مورد نظر، پیدا کنید.این پلاگین مانند یک جعبه ابزار toolset  است و به بهترین روش که با مهارت شما کار میکند،با توجه کیفیت مد نظر شما ؛ quality requirements هماهنگ میشود. این پلاگین به روش MEL/Python API کار میکند و به خوبی با مایا هماهنگ است!

قابلیت های جدید اضافه شده به پلاگین Golaem Crowd maya

  • انیمیشن سازی رویه ای ANIMATION
  • انتقال transitions های سفارشی کاراکتر
  • توزیع موانع محدود کننده به صورت خودکار
  • قابلیت هماهنگ سازی با موشن ها motions
  • قابلیت موشن ریتارگتینگ Motion retargetting
  • قابلیت تنظیم خودکار کیفیت مدل سر انسان skinned mesh viewport
  • تفاوت و گوناگونی در مدل های سه بعدی و شیدرها GEOMETRY & SHADING

ویدئو آموزشی Video Tutorials

پخش آنلاین آموزش

 

https://www.3dmaxfarsi.ir/?p=21083 :لینک کوتاه

کانال تلگرام
برچسب ها
نمایش بیشتر

jafar sydi

سه بعدی سازی رو از سال 1384 با 3ds max - Maya شروع کردم. بیش از ده سال است که به صورت تخصصی پست پروداکشن و کامپوزیت رو با فتوشاپ و افترافکت کار میکنم. و به تازگی به بازی سازی هم علاقه مند شده ام. ولی همیشه یک معمارم ....

دیدگاهتان را بنویسید

بستن