خانه / دانلود آبجکت فایل های 2 بعدی پست پروداکشن فتوشاپ در معماری + 3بعدی در کارهای تریدی / دانلود آبجکت ماشین با کیفیت بالا تری دی مکس Evermotion HD Cars
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 votes, average: 4٫00 out of 5)
Loading...
بازدید: 4 - "دانلود آبجکت ماشین با کیفیت بالا تری دی مکس Evermotion HD Cars" توسط تاریخ انتشار: 20/11/2016

دانلود رایگان مدل سه بعدی ماشین Evermotion – HD Models Cars Vol 1-5 در این قسمت از سایت تری دی مکس فارسی، مجموعه ماشین های تری دی مکس سه بعدی با کیفیت و جزئیات خیلی بالا highly detailed  را برای دانلود آماده کرده ایم که برای رندرگیری از فاصله نزدیک به ماشین مناسب هستند و …

دانلود آبجکت ماشین با کیفیت بالا تری دی مکس Evermotion HD Cars

دانلود آبجکت ماشین سه بعدی با کیفیت بالا تری دی مکس ویری Evermotion - HD Models Cars

دانلود رایگان مدل سه بعدی ماشین Evermotion – HD Models Cars Vol 1-5

در این قسمت از سایت تری دی مکس فارسی، مجموعه ماشین های تری دی مکس سه بعدی با کیفیت و جزئیات خیلی بالا highly detailed  را برای دانلود آماده کرده ایم که برای رندرگیری از فاصله نزدیک به ماشین مناسب هستند و کیفیت خیلی خوبی هم دارند. و تنها بدی آنها، حجم بسیار بالای آن هست که توصیه میشود که در پروژه هایی که تعداد ماشین کم ولی با کیفیتی را میخواد، از این مدل ها استفاده کنید.

مجموعه HD Models Cars ساخت شرکت اورموشن ، جلد شماره 1 تا 5 هست که هر جلد حدود 10 ماشین را دارن و میتوانید هر volume را به صورت جداگانه میتوانید دانلود کنید. فرمت آبجکت ها به صورت (دات مکس max ) هست که در صورت نیاز میتوانید به راحتی آنها را با فرمت obj ذخیره و در سایر نرم افزارها مانند : سینمافوردی مایا، و … استفاده بفرمایید.

تمام آبجکت های ماشین، شیدرها shaded cars models ، و تکسچر و متریال های لازم را دارند و کاملا آماده به رندر ready to render هستند.

لطفا برای مشاهده کیفیت، روی عکس ها، کلیک کنید.

 

خرید پستی

برای سفارش این محصول و یا سایر آبجکت های سه بعدی، لطفا به فروشگاه مراجعه بفرمایید.

https://www.3dmaxfarsi.ir/?p=20442 :لینک کوتاه

دیدگاهتان را ثبت کنید