nature textureکالکشن تکسچر

تکسچر کهنه قدیمی Dosch Textures: Texture Aging Kit

دانلود Dosch Textures: Texture Aging Kit

دانلود رایگان تکسچر کهنه قدیمی Dosch Textures: Texture Aging Kit

در این صفحه میتوانید مجموعه کامل تکسچر کهنه قدیمی Dosch Textures: Texture Aging Kit را دانلود کنید و با ترکیب آنها با متریال های پایه خودتان در فتوشاپ، به متریال های جدیدی برسید.

Dosch Textures: Texture Aging Kit هنگام ایجاد جلوه هایی در ناحیه مواد و اشیا مسن ، باعث صرفه جویی در وقت کاربر و کار خوب خسته کننده می شود.

بیش از 300 بافت پیری می تواند بافت های قبلاً استفاده شده را تکمیل ، گسترش یا جایگزین کند و بنابراین امکانات خلاقانه و هنری را به طور قابل توجهی گسترش دهد.

Texture Aging Kit کاربر را قادر می سازد تا سطوح و اشیا را به گونه ای ویرایش کند که در ابتدا ظاهر بالینی تمیز (غیرواقعی) در نهایت با ظاهری قابل قبول (استفاده شده ، فرسوده ، هوازده ، آسیب دیده) جایگزین شود. فلزات براق زنگ زده و خورده می شوند ، لایه ای از رنگ نشان می دهد که رنگ محو و لایه برداری می شود ، سنگ و بتن با قالب ، لکه های رطوبت و غیره یافت می شود. تکسچر قدیمی کهنه 3DTotal Textures V02 Aged Stressed

مجموعه کامل تکسچر و متریال آماده کهنه قدیمی با کیفیت بالا

Dosch Textures: Texture Aging Kit

vip

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید .کنید
www.3dmaxfarsi.ir :پسورد فایل فشرده
نمایش بیشتر
telegram

جعفر صیدی

سه بعدی سازی رو از سال 1384 با 3ds max - Maya شروع کردم. بیش از ده سال است که به صورت تخصصی پست پروداکشن و کامپوزیت رو با فتوشاپ و افترافکت کار میکنم. و به تازگی به بازی سازی هم علاقه مند شده ام. ولی همیشه یک معمارم ....

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا