آموزش انیمیشن سازی

آموزش آشنایی با تازه های سینمافوردی What’S New In Cinema 4d R20

فیلم آموزش نرم افزار سینمافوردی Cinema 4D R20

فیلم آموزش نرم افزار سینمافوردی Cinema 4D R20

دوستان علاقه مند به نرم افزار سه بعدی ساز سینمافوردی Cinema 4D R20 ، که دوست دارند از آخرین آپدیت ها و ویژگی های اضافه شده به این نرم افزار آشنا شوند ، با من همراه شوند تا در طول یک کنفرانس آموزشی که توسط آقای Jonas Pilz برگزار میشود ، تمام این موارد را برسی کنیم .

الان که این مقاله رو برای شما عزیزان مینویسم ؛ آخرین ورژن کمپانی MAXON’s flagship 3D software که سینمافوردی رو منتشر کرده ورژن 20 هست که میشه Cinema 4D Release 20 و ویژگی های قدرتمندی رو در زمینه جلوه های ویژه VFX و موشن گرافیک Motion Graphics ، ارائه داده که به صورت مختصر به آنها میپردازیم :

در سیستم نودال متریال (nodal-based material system) راه بسیار جدیدی را برای ساختن متریال خلق کرده و همچنین در زمینه موگراف MoGraph ، امکانات و آبشن های خوبی رو برای طراحی (design options) به شما میده و همچنین مدلسازی volume-based modeling به کمک OpenVDB که میتونه گردش کار مدلسازی شما رو در سینمافوردی ، راحت تر و حرفه ای تر کند.

ویدیو موجود در این صفحه ؛ یک نمای کلی بزرگ از ویژگی های فوق العاده آخرین نسخه Cinema 4D رو خدمت شما سه بعدی سازان ارائه خواهد کرد. پس حتما تماشا کنید و لذت ببرید.

آموزش آشنایی با تازه های سینمافوردی What'S New In Cinema 4d R20
آموزش سینمافوردی What'S New In Cinema 4d R20

نمایش بیشتر
telegram

جعفر صیدی

سه بعدی سازی رو از سال 1384 با 3ds max - Maya شروع کردم. بیش از ده سال است که به صورت تخصصی پست پروداکشن و کامپوزیت رو با فتوشاپ و افترافکت کار میکنم. و به تازگی به بازی سازی هم علاقه مند شده ام. ولی همیشه یک معمارم ....

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا