آموزش شبیه سازی دود با استفاده از Sparse Pyro نرم افزار هودینی

دانلود آموزش CGCircuit – Applied Houdini Volumes III v2

دانلود آموزش CGCircuit – Applied Houdini Volumes III v2

در این صفحه میتوانید کورس آموزشی آنلاین CGCircuit – Applied Houdini Volumes III v2 را دانلود کنید و مهارت های خودتان را در زمینه کار با نرم افزار هودینی بالا ببرید.

شرح دوره
در اینجا این است ، Applied Houdini Volumes III v2 – Rendering and Sparse Simulation! در این درس ، ما در مورد چگونگی ساخت دقیق ، رنگارنگ و سریع شبیه سازی دود با استفاده از حل کننده Sparse Pyro صحبت خواهیم کرد. ما با تهیه دود از طریق شبیه سازی ذرات شروع خواهیم کرد و خواهیم دید که چگونه حل کننده Sparse برای کمک به ما در دستیابی سریعتر به نتایج با وضوح بالا کار می کند.

ما به بررسی متداول ترین انواع چراغ ها و نحوه کار آنها با میزان صدا خواهیم پرداخت ، سپس با تنظیمات مواد می توانیم آنها را بیشتر کنترل کنیم. ما همچنین بسیاری از مفاهیم ارائه دهنده حجم جهانی را توضیح خواهیم داد ، و اینکه چگونه می توانیم آنها را برای Mantra به کار ببریم تا هم تعاملی سریعتر تکرار شود ، هم در عین حال ارائه رندرهای با کیفیت عالی را نیز ارائه دهیم. سرانجام ، این تصاویر پس از ارائه با استفاده از ابزارهای ترکیبی خود هودینی دستکاری می شوند تا تصاویر نهایی ما ساخته شوند. سیم کارت های بهتری را اجرا کنید و عمیقاً درک کنید که چگونه حجم ها امروز با Apply Houdini سایه زده و ارائه می شوند!

  • زمان دوره: 4 ساعت
  • نوع محتوا: ویدئو آموزشی
  • سطح آموزش: مبتدی تا حرفه ای

آموزش شبیه سازی دود با استفاده از Sparse Pyro نرم افزار هودینی

GCircuit – Applied Houdini Volumes III v2

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا