آموزش انیمیشن سازی

آموزش هودینی Applied Houdini – Particles II velocity fields

دانلود آموزش CGCircuit – Applied Houdini – Particles II velocity fields

CGCircuit – Applied Houdini – Particles II

در این صفحه میتوانید آموزش هودینی CGCircuit – Applied Houdini – Particles II velocity fields شتاب دهنده ذرات را دانلود کنید.

ذرات کاربردی Houdini Particles II – Velocity Fields همه چیزهایی را که برای ساختن جلوه های ذره ای خیره کننده با زمینه های سرعت باید بدانید به شما آموزش می دهد! ما در این دوره دو جلوه متفاوت ایجاد خواهیم کرد ، یکی مبتنی بر سیم کارت Pyro پویا و دیگری با استفاده از نویز حلقه برای شستشوی ذرات اطراف سطح. پس از شبیه سازی ، ما ذرات خود را با سایه زدن ، شکل دادن و روشن کردن آنها بر اساس داده های حاصل از خود سیم ها ، دورتر خواهیم کرد. در کمترین زمان به ساختن سیم کارتهای پیشرفته با ذرات پیشرفته می پردازید!

Applied Houdini یک سریال تولیدی با کیفیت تولید است که توسط استیون کنیپینگ (vimeo.com/161576184) ایجاد شده است ، در حال حاضر یک مدیر تخریب ارشد بدن صلب / مدیر فنی FX در Light & Magic صنعتی Lucasfilm (جنگ ستارگان: آخرین جدای ، Rogue One: A Star Wars داستان ، جنگ ستارگان: نیرو بیدار می شود). از گردش کار اثبات شده تولید بهره مند شوید و در عین حال توضیحی عمیق در مورد اینکه چرا کارها به روشی که انجام می دهند ، ارائه دهید. بهترین از همه – هر ویدئو به جای صحبت کردن و فضای مرده ، با اطلاعات واقعی و پاورقی مملو از اطلاعات است!

  • زمان دوره: 2:30 ساعت
  • نوع محتوا: ویدئو آموزشی
  • سطح آموزش: مبتدی تا حرفه ای

دانلود دوره جامع آموزش هودینی سیستم ذرات و شتاب دهنده ها

CGCircuit – Applied Houdini – Particles II velocity fields

vip

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید .کنید
نمایش بیشتر
telegram

جعفر صیدی

سه بعدی سازی رو از سال 1384 با 3ds max - Maya شروع کردم. بیش از ده سال است که به صورت تخصصی پست پروداکشن و کامپوزیت رو با فتوشاپ و افترافکت کار میکنم. و به تازگی به بازی سازی هم علاقه مند شده ام. ولی همیشه یک معمارم ....

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا