غذا

مجموعه مدل سه بعدی غذا و خوراکی تری دی مکس CGAxis Models Food II

دانلود رایگان مدل سه بعدی غذا و خوراکی مخصوص ویری تری دی مکس CGAxis Models Food II

دانلود رایگان مدل سه بعدی غذا و خوراکی مخصوص ویری تری دی مکس CGAxis Models Food II

جلد شماره 20 ام از شرکت CGAxis ، شامل 31 نوع از انواع مدل های سه بعدی غذا و نوشیدنی و خوراکی خوشمزه به برای رندر های داخلی آشپزخانه و سالن غذاخوری، فوق العاده با کیفیت با مدلسازی دقیق است. مدل های مواد غذایی 3D را میتوانید از لینک های زیر با سرعت عالی دانلود کنید.برای دانلود بهترین های دنیای سه بعدی ، با تری دی مکس فارسی 3dmaxFarsi همراه باشید.

دانلود مجموعه مدل سه بعدی غذا و خوراکی تری دی مکس CGAxis Models Food II

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

 

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید .کنید.

www.3dmaxfarsi.ir :پسورد فایل فشرده
خرید نسخه کامل (از جلد 1 تا آخر) برای تمام نرم افزار ها و متور های رندر :

3dmax, Cinema 4D + C4D Vray, Corona, Fbx, Maya Obj

پکیج کامل مدل‌های سه بعدی آبجکت CGAxis 3D Models Collection

خرید پستی

CGAxis Models Volume 29 - FOOD II is a collection containing highly detailed 3D models of food. You can find in it various dishes: for breakfast, dinners, deserts, sweets and snacks. Great for your interior visualization projects. Models are mapped and have materias and textures. Compatible with 3ds max 2008 or higher and many others. مدل های مواد غذایی 3D برای دانلود در دسترس هستند .. غذا به خوبی برای ایجاد صحنه های واقعی از زندگی داخلی خدمت می کند. میوه های 3D، سبزیجات، نوشیدنی ها و وعده های غذایی در اینجا برای تکمیل آگهی های مربوط به رستوران ها، برنامه های کاربردی AR برای غذا خوردن سالم، و تجسم معماران و طراحان داخلی در حال کار بر روی آن هستند. این که آیا شما به دنبال مدل های پیتزا 3D و کچاپ یا یک مدل 3D از یک کیک عروسی هستید، آنها در اینجا هستند. تعدادی از نسخه های کم پلی برای کسانی که در بازی هستند، توسعه VR / AR در دسترس هستند. مدل های 3D را می توان در فرمت های FBX، OBJ، MAX، 3DS، C4D یافت.
کانال تلگرام
نمایش بیشتر

جعفر صیدی

سه بعدی سازی رو از سال 1384 با 3ds max - Maya شروع کردم. بیش از ده سال است که به صورت تخصصی پست پروداکشن و کامپوزیت رو با فتوشاپ و افترافکت کار میکنم. و به تازگی به بازی سازی هم علاقه مند شده ام. ولی همیشه یک معمارم ....

مطالب ویژه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا