کالکشن صحنه سه بعدی

صحنه سه بعدی CGAxis 3D Interiors Volume 2

دانلود صحنه سه بعدی 3D Interiors – CGAxis Collection Volume 2

دانلود صحنه سه بعدی 3D Interiors – CGAxis Collection Volume 2

CGAxis 3D Interiors Volume 2 مجموعه ای از صحنه های تجسم داخلی 3ds max 2011 با V-Ray و Cinema 4D R15 با V-Ray است. آماده ارائه است. شما می توانید در داخل آن 10 فضای داخلی بسیار دقیق با بافت ، مواد ، نورپردازی و تنظیمات رندر پیدا کنید.

CGAxis 3D Interiors 02 01:

اتاق ناهار خوری با میز مشکی و صندلی های مشکی. میز دارای چسب سفید ، شمع و بسیاری از محصولات غذایی است. با لامپ سقفی مشکی روشن می شود. روی یکی از دیوارها پنجره های سفید بزرگ با پرده های بلند و تعدادی عکس قاب شده بین آنها قرار دارد. در دیوار دوم قفسه های سفید با برخی تزئینات روی آنها قرار گرفته است: رادیوی قدیمی کلاسیک ، گلدان ها ، ساعت سفید ، ظروف ظرف. تعداد کل چند ضلعی ها: 2956170. اندازه پرونده: 550 مگابایت

CGAxis 3D Interiors 02 02:

اتاق بیمارستانی به شکل شش ضلعی با تجهیزات پزشکی: تخت بیمارستان ، ماسک تنفسی ، دستگاه ECG ، قطره چکان پزشکی ، صندلی چرخدار. روی یکی از دیوارها دو پنجره فلزی قرار دارد ، مبل آبی ، قفسه دیواری و یک میز قهوه با گیاه. سقف از کاشی های سفید ساخته شده است که در برخی از آنها لامپ های هالوژن وجود دارد.

CGAxis 3D Interiors 02 03:
صحنه با اتاق نشیمن (اتاق ناهار خوری) متصل به آشپزخانه. جلوی دوربین یک میز چوبی بزرگ قرار دارد. ظروف متنوعی روی بشقاب ها یا تخته ها ، فنجان های قهوه و لیوان های روی آن قرار دارد. دور میز شش صندلی سفید با ظاهری مدرن قرار دارد. در سمت راست یک مکان آرامش با قفسه کتاب ، صندلی راحتی و یک شومینه در حال سوختن است. در پس زمینه آشپزخانه سفید / خاکستری با دو پنجره واقع شده است.

CGAxis 3D Interiors 02 04:
صحنه بدنسازی با کف چوبی و بالکن بزرگ. شما می توانید بسیاری از تجهیزات ورزشی را در آن پیدا کنید: مربیان بیضوی ، دوچرخه های چرخشی ثابت ، مربیان بیضوی ، ماشین های کششی ، ماشین های اهرم. بالکن با تخته های چوبی پوشانده شده و از پنجره های بزرگ سیاه و سفید از سالن ورزشی جدا می شود.

CGAxis 3D Interiors 02 05:
اتاقی با کابینت خاکستری با کشوها و تعدادی گیاه در گلدان های فلزی. در سمت راست پنجره های فلزی بلند و درب شیشه ای قرار دارد. روی کابینت یک گیاه کوچک ، گلدان و چراغ بنفشه قرار دارد. بالای آن یک عکس بزرگ گل قرار دارد.

CGAxis 3D Interiors 02 06:
صحنه سفید آشپزخانه با المان های چوبی. در سمت چپ یک پنجره بزرگ با پرده واقع شده است. کف با کاشیهای بزرگ بژ پوشانده شده است. در سمت راست ، جزیره آشپزخانه با اجاق القایی ، اجاق گاز آشپزخانه ، بلندر و صندلی قرار دارد. پشت آن اجاق ، مایکروویو و برخی دیگر از وسایل آشپزخانه قرار دارد.

CGAxis 3D Interiors 02 07:
صحنه دفتر خانه. میز تحریر چوبی بزرگی دارد که به یک کابینت در کنار آن متصل است. در قسمت پشتی یک پنجره بزرگ سیاه و یک حیاط پشتی با درخت و حصار چوبی قرار دارد. روی میز چند گل وحشی در لیوان ها ، یک دفترچه ، کتاب ، چراغ سیاه و یک دسته گل رز سفید در گلدان شیشه ای قرار دارد. یک گلدان بزرگ نیز وجود دارد که گلهای سفید روی زمین کنار پنجره te ایستاده است. روی قفسه بسیاری از کتابها و یک جعبه چوبی با یک گل در گلدان بنفشه قرار دارد.

CGAxis Interiors 02 08:
صحنه سوپرمارکت با دو ردیف قفسه بازار. روی آنها محصولات مختلفی وجود دارد: از غذا و آب میوه گرفته تا کرم ها و محصولات پاک کننده. دو سبد خرید آبی وجود دارد – یکی با دسته کشیده. در پس زمینه میز کار و پنجره های بزرگ فلزی قرار دارد.

CGAxis Interiors 02 09:
صحنه نمای نزدیک یک میز سفید با وسایل و لوازم زیاد: نوت بوک ، دوربین ، دوربین عتیقه ، نگهدارنده کلید ، عکس در قاب ، گلوب و بسیاری موارد دیگر. در پشت آن یک دیوار تاریک با یک قفسه کتاب سفید با وسایل زیادی وجود دارد: کتاب ها ، شکل های چوبی ، ساعت ، جمجمه سرامیکی. صحنه با مجسمه ای که از پنجره های بزرگ فلزی در سمت راست می آید ، روشن می شود.

CGAxis Interiors 02 10:
تجسم اتاق نشیمن با دو مبل ، صندلی راحتی و یک میز قهوه. در یکی از دیوارها قفسه های کتاب با تعداد زیادی کتاب ساخته شده است. در سمت راست پنجره های بزرگ سفید با پرده های خاکستری دیده می شود. روی میز قهوه مقداری گلابی ، ویفر و مقداری کیک خوابیده است. میز با لامپ سفید بزرگ سقفی روشن می شود. زیر میز یک فرش خاکستری خزدار قرار دارد.

  • فایل فرمت : 3ds max, V-Ray + Cinema 4D

دانلود مجموعه صحنه سه بعدی آماده به رندر سی جی اکسیس

3D Interiors – CGAxis Collection Volume 2

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

 

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید .کنید.

www.3dmaxfarsi.ir :پسورد فایل فشرده
telegram

جعفر صیدی

سه بعدی سازی رو از سال 1384 با 3ds max - Maya شروع کردم. بیش از ده سال است که به صورت تخصصی پست پروداکشن و کامپوزیت رو با فتوشاپ و افترافکت کار میکنم. و به تازگی به بازی سازی هم علاقه مند شده ام. ولی همیشه یک معمارم ....

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا