آموزش اتوکد AutoCAD 2022 از سایت لیندا

دانلود آموزش Lynda – AutoCAD 2022 Essential Training

دانلود آموزش اتوکد Lynda – AutoCAD 2022 Essential Training
در این صفحه میتوانید دوره آموزش اتوکد AutoCAD 2022 از سایت لیندا Lynda – AutoCAD 2022 Essential Training را دانلود کنید که به تازگی منتشر شده است و مهارت های نقشه کشی خودتان را بالا ببرید.

به “آموزش ضروری اتوکد 2022” از ساتی لیندا Lynda – AutoCAD 2022 Essential Training خوش آمدید. اتوکد یکی از مشهورترین برنامه های طراحی به کمک رایانه در جهان است و بیش از 39 سال پیش ، اتودسک اتوکد را منتشر کرد و از آن زمان به بعد به عنوان یک رابط بسیار قابل استفاده برای ارتباط معماران ، طراحان و مهندسان ، با جهش و تلاقی همراه شد. طرح ها به صورت دو بعدی و سه بعدی است. اتوکد نه تنها به شما امکان می دهد طرح های خود را تجسم کنید ، بلکه به شما این امکان را می دهد تا با ترسیم طرح های خود به نقاشی ها در دو قالب الکترونیکی و کاغذی ، هدف طراحی خود را برقرار کنید. در نگاه اول ، اتوکد کاری پیچیده به نظر می رسد ، که برای اولین بار کاربر که می خواهد طرح های خود را به قالب فایل اتوکد DWG برساند ، دلهره آور است.

این دوره Lynda – AutoCAD 2022 Essential Training شما را با استفاده از ابزارهای اتوکد آشنا می کند و شما را با فرایندهای مورد نیاز برای استفاده موثر از اتوکد آشنا می کند. همانطور که دوره را طی می کنید ، به متدولوژی های اتوکد عادت خواهید کرد و حافظه عضلانی خود را تقویت می کنید تا این مهارت ها به ماهیت دوم تبدیل شوند. همچنین نکات و ترفندهای شفافی راجع به نحوه استفاده دقیقتر از اتوکد ، نه سخت تر ، از من خواهید آموخت. و با بیش از 30 سال تجربه ، من یک یا دو میانبر می شناسم. بنابراین ، با من همراه شوید ، شان برایانت ، زیرا موارد ضروری اتوکد را بررسی می کنیم.

  • زمان دوره: 5h 32m ساعت
  • سطح آموزش: پایه ای
  • نوع محتوا: ویدئو آموزشی

دانلود آموزش اتوکد AutoCAD 2022 از سایت لیندا

Lynda – AutoCAD 2022 Essential Training

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا