دانلود پریست های متنی فوق العاده برای افترافکت شرکت Videohive

دانلود پریست متن افترافکت پریست متنی فوق العاده After effects text presets videohive

دانلود 500 پریست متن افترافکت Videohive 500 Bounce Text Presets

پریست متن افترافکت: یکی از مهمترین و موثرترین چیزهایی که میتواند یک موزیک ویدئو یا حتی یک شیت فتوشاپ را جذاب کند؛ قرار دادن متون جذاب است که هم میتواند کار را شلوغ کند و هم آن را حرفه ای تر جلوه بدهد. اما پیدا کردن و قرار دادن متن هایی که فونت زیبا و هم خوانی با پروژه شما داشته باشند، میتواند کمی وقت گیر باشد.

مخصوصا اگر بخواهید آنها را به صورت انیمیت داشته باشد و از همه مهم تر بتوانید از متون و افکت های خوتان در سایر پروژه ها استفاده کنید! در این قسمت مجموعه پریست های آماده متنی Text Presets از شرکت ویدئوهایو videohive را برای شما آماده کرده ایم که به راحتی از تمام مشکلات و دغدغه های گفته شده در بالا، راحت خواهید شد.

نحوه پریست متن افترافکت

استفاده از پری ست های افترافکت After effects text presets واقعا راحت هست. فایل هایی هستند که با کلیک و درگ به لایه های متنی شما اضافه میشوند و به اصطلاح خودمان Add-on هستند. این مجموعه با فرمت .ffx هست که میتوانید آنها را سفارشی سازی کنید، ترکیب کنید، و آنها را animation سازی کنید.

برای استفاده از آنها باید حداقل After Effects CS4 و بالا را نصب داشته باشد. یادتان باشد که هیچ نیازی به کلید سازی برای انییمشن keyframes نیست .فرمت این مجموعه به حالت جهانی Universalized expression است و با تمام فونت ها و زبان های AE’s language سازگاری کامل دارد.

دانلود رایگان پریست متن افترافکت

در این مجموعه، یک فایل PDF Help هم به صورت راهنما قرار داده شده که اگر برای استفاده مشکل داشتید، میتوانید کمک بگییرد. فایل ها را در دو قسمت زیر کپی کنید :

 

 Windows:   C:\Program Files\Adobe\Adobe After Effects CS[x]\Support Files\Presets
 Mac:  /Applications/After Effects CS[x]/Presets

ویدئو آموزشی Video Tutorials

پخش آنلاین آموزش

دانلود پریست های متنی فوق العاده برای افترافکت 

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

www.3dmaxfarsi.ir :پسورد فایل

 

خرید پستی

برای سفارش این محصول و یا سایر آموزش های فارسی – انگلیسی، به فروشگاه مراجعه بفرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا