صحنه سه بعدی 3D Interiors – CGAxis Collection Volume 4

دانلود 3D Interiors – CGAxis Collection Volume 4

صحنه سه بعدی 3D Interiors – CGAxis Collection Volume 4

در این صفحه میتوانید حجم های آماده به رندر معماری داخلی 3D Interiors – CGAxis Collection Volume 4 را از شرکت سی جی اکسیس دانلود کنید و لذت ببرید. این پکیج برای فایل فرمت های 3ds max with V-Ray + Cinema 4D R15 with V-Ray قابل استفاده است.

CGAxis 3D Interiors 04 01: صحنه سه بعدی رستوران با رنگ های سبز روی پارچه روی صندلی ها و پرده ها. صحنه شامل کف چوبی رنگ روشن و دیوارهای آجری با پنجره های بزرگ است.

CGAxis 3D Interiors 04 02: اتاق نشیمن بلند با شومینه. در سمت چپ یک پنجره بزرگ با یک پرده سفید قرار دارد. دیوار پشتی از آجرهای سفید ساخته شده است که دو تصویر بر روی آن آویخته شده است. همچنین یک لامپ با ظاهری مدرن از سقف آویزان است.

CGAxis 3D Interiors 04 03: اتاق کودکان در اتاق زیر شیروانی. بعضی از دیوارها آبی رنگ است و برخی از برچسب های فضایی روی آن قرار گرفته است. در صحنه تعداد زیادی مبلمان کودک مانند تخت دو طبقه و قفسه ها و تعداد زیادی اسباب بازی وجود دارد.

CGAxis 3D Interiors 04 04: صحنه بدنسازی با دو میز تنیس روی میز و برخی وسایل ورزشی. در قسمت پشتی اتاق آینه بزرگی وجود دارد.

CGAxis 3D Interiors 04 05: صحنه اداری با میز شیشه ای و فلزی مدرن و صندلی گردان مشکی. در پشت آن یک پنجره بزرگ با پرده ها قرار دارد. کف آن با کاشی های بزرگ خاکستری تیره پوشانده شده است.

CGAxis 3D Interiors 04 06: اتاق ناهار خوری در رنگ های خاکستری و سفید. میز با بسیاری از ظروف و ظروف متنوع چیده می شود در سمت چپ پنجره بزرگی با پرده و در دیوار سمت راست تصویری با چشم انداز شهری در شب وجود دارد.

CGAxis 3D Interiors 04 07: حمام بزرگ با کاشی های سفید و سیاه. این صحنه شامل نقشه CGAxis HDRI به عنوان پس زمینه و روشنایی است.

CGAxis 3D Interiors 04 08: صحنه نمای نزدیک یک میز ناهار خوری با ظروف مشکی و قرمز ، چند وسیله آشپزی و شمعدان.

CGAxis 3D Interiors 04 09: صحنه اتاق مطالعه با کف تیره ، صندلی مشکی و میز قهوه شیشه ای. در سمت راست یک قفسه بزرگ کتاب با برخی از کتاب ها و چراغ ایستاده کف سیاه قرار دارد.

CGAxis 3D Interiors 04 10: صحنه آشپزخانه در رنگ های سفید و سیاه. در آن شما بسیاری از وسایل الکترونیکی آشپزخانه ، غذا و برخی از کتاب ها را پیدا خواهید کرد.

تصاویر نشان داده شده در بالا با 3ds max و V-Ray با اضافه شدن مقداری پس از تولید ارائه می شوند. ارائه های نهایی در Cinema 4D ممکن است کمی متفاوت باشد.

دانلود سی جی اکسيس مجموعه نمای دکوراسیون داخلی شماره 4

CGAxis 3D Interiors Volume 4

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

www.3dmaxfarsi.ir :پسورد فایل فشرده

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا