عناصر معماری

مدل گچبری سقف پذیرایی مدرن و جدید Crown Molding Collection

دانلود آبجکت مدل گچبری سقف

دانلود مدل گچبری سقف پذیرایی مدرن و جدید Crown Molding Collection

این فایل دانلودی، حاوی 20 نوع نمونه طرح و مدل سه بعدی سقف پذیرایی و انواع آبجکت های گچبری و کناف مدرن به اسم 30 Crown Molding Collection است که با فرمت های Fbx، Ma، Max و Obj در اختیار شما قرار گرفته است.

طراحی و مدلسازی گچ بری و قرنیز در تزئینات سقف، کاری بسیار سخت و وقت گیر است . اما با استفاده از پکیج 30 Crown Molding Collection به راحتی میتونید ظاهر شیک جدیدی رو برای دکوراسیون داخلی خودتون خلق کنید. فقط کافی است که آبجکت مورد نظر رو در کاتالوگ ها پیدا کرده و وارد نرم افزار خودتون کنید.

هر مدل شامل 3 قطعه مدولار است. یک مرکز، گوشه داخلی و بیرونی است که می تواند یکپارچه ترکیب شود.تمام مدل های موجود شامل تنها tris و quads، با توپولوژی خوب و  تمیز، به صورت بهینه مدلسازی شده اند.. تمام مدل های  سه بعدی دارای ارتفاع 10 سانتی متر (3.9 اینچ) می باشد. برای همه توپولوژی های مودولار راه اندازی شده است به طوری که مدل را می توان بدون تقسیم کردن / صاف کردن به عنوان یک عنصر پس زمینه استفاده می شود.

دانلود پکیج مدل سه بعدی گچبری و تزئینات سقف

30 Crown Molding Collection

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

 

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید .کنید.

 www.3dmaxfarsi.ir : پسورد فايل فشرده
telegram

جعفر صیدی

سه بعدی سازی رو از سال 1384 با 3ds max - Maya شروع کردم. بیش از ده سال است که به صورت تخصصی پست پروداکشن و کامپوزیت رو با فتوشاپ و افترافکت کار میکنم. و به تازگی به بازی سازی هم علاقه مند شده ام. ولی همیشه یک معمارم ....

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا