آموزش موشن گرافیک

آموزش ساخت موشن گرافیک سه بعدی به زبان فارسی Cinema 4d After effects

آموزش فارسی ساخت موشن گرافیک تیزر تبلیغاتی: سینمافوردی + افترافکت

آموزش طرز ساخت موشن گرافیک CINEMA 4D Mograph + After effects

سلام.جعفر صيدی هستم از سايت تری دی مکس فارسی. به آموزش ساخت يک طراحی موشن گرافیک و تيزر تبليعاتی ورزشی حرفه ای خوش آمدید.

در اين دوره با نرم افزار ساخت موشن گرافیک  آشنا خواهیم شد و با استفاده از امکانات فوق العاده سينما فوردی ميخواهيم مدلسازی و انيميشن اين موشن گرافيک جذاب تبليغاتی رو بسازيم. اول از همه با استفاده از ابزارهای مدلينگ سينمافوردی، مدلی رو که براي انيميشن مون لازم هستش رو ميسازيم.بعدش المنت هايی رو که ظاهر مکانيکی دارند رو مدلسازی ميکنيم و با استفاده از ماژول موگراف، اون ها رو پويا و متحرک ميکنيم.

در گام بعدی برای ساخت لوگو، به نرم افزار Adobe Illustrator ميريم و در سينمافوردی اونها رو بول ميکنيم تا ظاهرشون حرفه ای بشه. بعدش براي کامپوزيت تمام رندرهاي 3بعدی، يه افترافکت ميايم و آخرين ويرايش ها رو در اونجا انجام ميديم.تمام اين کارها رو به اضافه کلی ابزار و تکنيک رو در اين آموزش بهتون ياد ميدم.پس بيايد زودتر شروع کنيم.

آموزش موشن گرافیک در افتر افکت به زبان فارسی

در این دوره ی آموزشی فارسی که توسط وب سایت تری دی مکس فارسی ، مرجع فارسی گرافیک و انیمیشن تقدیم شما می شود ، در طول 2 ساعت و 26 دقیقه آموزش تخصصی فرا می گیریم که چگونه به کمک ابزارهای نرم افزار Cinema 4d و after effects یک موشن گرافیک سه بعدی جذاب بساریم.

نخست با کمک ابزار های مختلف نرم افزار Cinema 4d ، مدلینگ المان های مختلف مورد نیاز صحنه را انجام می دهیم ، سپس فرا می گیریم که چگونه اشیاء مکانیکی را به صحنه اضافه بکنیم و به کمک سیستم mograph حرکت های جذاب رباتیک را به المان های موجود اضافه بکنیم .
سپس لوگویی را که در نرم افزار Illustrator ساخته ایم ، تبدیل به یک لوگوی سه بعدی جذاب می کنیم ،تمام کارهای انیمیشن و نورپردازی را انجام می دهیم و سپس در نرم افزار after effects کارهای کامپوزیتینگ ر انجام داده و تغیرات نهایی را اعمال می کنیم .تمام این ویژگی ها و ایزارها و بسیاری از ویژگی های دیگر را هم در این دوره فرا خواهیم گرفت .
این آموزش فارسی ساختن پرومو و موشن گرافیک سه بعدی اخبار ورزشی در Cinema 4d و After effects را میتوانید از طریق همین صفحه سفارش دهید و درب منزل دریافت کنید.

Video Tutorials

پخش آنلاین خلاصه آموزش : قسمت اول

عنوان پکیج آموزشی : آموزش موشن گرافیک در افتر افکت به زبان فارسی

  • نرم افزارهای بکار رفته :  CINEMA 4D Mograph + After effects
  • شرکت سازنده : لیندا Lynda
  • زمان : 2 ساعت و 30 دقیقه
  • قیمت : 49,000 تومان

خرید لینک دانلود این آموزش :

دانلود آموزش

خرید پستی

سفارش این آموزش از فروشگاه تری دی مکس فارسی

 

telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا