خانه » آموزش گرافیک 2 بعدی » آموزش ساخت اشکال 2 بعدی افترافکت Shape Layers After Effects
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5٫00 out of 5)
Loading...
بازدید: 5 - "آموزش ساخت اشکال 2 بعدی افترافکت Shape Layers After Effects" توسط تاریخ انتشار: 05/07/2016

دانلود آموزش Working with Shape Layers After Effects در این سری از آموزش های رایگان افترافکت (After Effects tutorials) ، میخوایم در مورد روش های ساخت و ویرایش لایه ها و اشکال دو بعدی صحبت کنیم. در ابتدا نحوه استفاده از ابزار شیپ (shape tools) را توضیح میدم تا بتوانید اشکال دوبعدی را لایه بندی کنید …

آموزش ساخت اشکال 2 بعدی افترافکت Shape Layers After Effects

دانلود آموزش Working with Shape Layers After Effects

دانلود آموزش Working with Shape Layers After Effects

در این سری از آموزش های رایگان افترافکت (After Effects tutorials) ، میخوایم در مورد روش های ساخت و ویرایش لایه ها و اشکال دو بعدی صحبت کنیم.

در ابتدا نحوه استفاده از ابزار شیپ (shape tools) را توضیح میدم تا بتوانید اشکال دوبعدی را لایه بندی کنید و البته فرق بین روش منحنی پارامتریک parametric و بزیر (Bezier paths) را به شما آموزش میدهم.

همچنین روش های کنترل کردن روی اشکال چند ظلعی پولیگان و ستاره ها را برسی میکنیم تا درک کنید که با این ابزارهای ساده، تا چقدر میتوانید اشکال مختلف و پیچیده ای را بسازید !

اشکال و لایه های 2 بعدی افترافکت

ساخت اشکال در افترافکت، به 2روش انجام میشود : با استفاده از ابزار create new shapes و یا با استفاده از add shape attributes. همچنین نحوه وارد کرد وکتور ها (بردارهای آرت ورک) را در نرم افزار Illustrator ،و همچنین تبدیل آنها (convert to shapes) به اشکال را به شما یاد خواهم داد تا بتوانید دوباره از آنها استفاده کنیدو بدون اینکه نگران از دست دادن کیفیت آنها باشید.

وقتی که این مفاهیم اولیه را به خوبی درک کردید، در غالب یک پروژه عملی، یک داستان کارتونی (shape morphing) را خواهیم ساخت تا اهمیت تعریف اولین ورتکس (first vertex) را بهتر درک کنیم.همچنین مبحث stacking order را که در روی لایه اشکال ظاهر میشود را که روی لایه اشکال (shape layer) قرار میگیرد را انجام خواهیم داد.

و در آخر بهترین روش ها و تکنیک های ترکیب اتربیوت اشکال (shape attributes) را به شما یاد خواهم داد تا پارتیکل ها و ذراتی را بسازید که انگار فقط ویژگیها و 0 استوک ها (stroke) را ویراش کرده اید.

 

فیلم آموزشی Video Tutorials

پخش آنلاین قسمت اول این آموزش

نام آموزش : آموزش کار با اشکال 2 بعدی افترافکت Shape Layers After Effects

زمان : 1 ساعت و 50 دقیقه

شرکت سازنده : Digital Tutors

نرم افزارهای استفاده شده : After Effects CC 13.0

دانلود رایگان آموزش Working with Shape Layers in After Effects

دانلود رایگان آموزش – حجم = 401 مگابایت

www.3dmaxfarsi.ir :پسورد فایل فشرده

 

 

سفارش این آموزش از فروشگاه تری دی مکس فارسی

 

http://www.3dmaxfarsi.ir/?p=15109 :لینک کوتاه

دیدگاهتان را ثبت کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فلید ها الزامی است *

*