خانه / دانلود آموزش جلوهای ویژه پیشرفته فارسی : کامپوزیت روتوسکوپی انیمیشن ترکینگ موشن گرافیک / آموزش ابزار فوق العاده پری کامپوزیت افترافکت Pre comps After Effects
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5٫00 out of 5)
Loading...
بازدید: 5 - "آموزش ابزار فوق العاده پری کامپوزیت افترافکت Pre comps After Effects" توسط تاریخ انتشار: 05/07/2016

دانلود آموزش The Power of Pre comps After Effects به دوره آموزشی مقدماتی افترافکت After Effects tutorial خوش آمدید.  پری کامپ Pre-comps ، یک از مهم ترین قسمت های افترافکت هست که برای صرفه جویی در وقت بسیار ارزش ما ساخته شده انجام پروژهای سنگین را در حداقل زمان و البته با بالاترین کیفیت ممکن انجام میدهد. و هنوز …

آموزش ابزار فوق العاده پری کامپوزیت افترافکت Pre comps After Effects

دانلود آموزش The Power of Pre comps After Effects

دانلود آموزش The Power of Pre comps After Effects

به دوره آموزشی مقدماتی افترافکت After Effects tutorial خوش آمدید.  پری کامپ Pre-comps ، یک از مهم ترین قسمت های افترافکت هست که برای صرفه جویی در وقت بسیار ارزش ما ساخته شده انجام پروژهای سنگین را در حداقل زمان و البته با بالاترین کیفیت ممکن انجام میدهد.

و هنوز خیلی از کاربران مبتدی افترافکت در مورد روش های بکارگیری این ابزار فوق العاده ، اطلاعات چندانی ندارند و نیز اینکه برای انجام اش؛ چه چیزی شما را به چالش میکشد و در نهایت اینکه، شما چطور میتوانید از این ابزار بسیار قدرتمند در پروژه های افترافکت خودتان استفاده کنید.اگر در افترافکت تازه کار هستید یا نمی دانید که چطور میتوانید پروژها را سریع تر انجام بدید، این دوره آموزشی، دقیقا برای شما هست !!!

در پایان این دوره آموزش و تمرینی افترافکت After Effects training ، به خوبی مفاهیم پایه ای پری کامپ Pre-comps و مشکلات رایح در آن را میتوانید حل کنید و همچنین چند راه کارامد برای بکارگیری ماثر از پری کامپوزیت در افتکت یاد گرفته اید.

فیلم آموزشی Video Tutorials

پخش آنلاین قسمت اول این آموزش

نام آموزش : آموزش ابزار فوق العاده پری کامپوزتیت افترافکت Pre comps After Effects

زمان : 1 ساعت

شرکت سازنده : Digital Tutors

نرم افزارهای استفاده شده : After Effects CC

دانلود رایگان آموزش The Power of Pre comps in After Effects

دانلود رایگان آموزش – حجم = 232 مگابایت

www.3dmaxfarsi.ir :پسورد فایل فشرده

 

 

http://www.3dmaxfarsi.ir/?p=15104 :لینک کوتاه

دیدگاهتان را ثبت کنید