1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5٫00 out of 5)
Loading...
بازدید: 5 - "آموزش ساخت کلیپ های موشن گرافیک نوک Motion Graphics NUKE" توسط تاریخ انتشار: 07/01/2017

آموزش کامل و جامع موشن گرافیک نوک Motion Graphics NUKE در این دوره آموزشی نرم افزار عظیم NUKE، میخواهیم تکنیک های ساخت پروژه های موشن گرافیک های جذاب و حرفه ای graphics projects را با هم تمرین کنیم. تا بتوانید خودتان موشن گرافیک های خلاقانه ای را ایجاد کنید و با دوستان تان به اشتراک بگذارید. نرم …

آموزش ساخت کلیپ های موشن گرافیک نوک Motion Graphics NUKE

آموزش ساخت کلیپ های موشن گرافیک نوک Motion Graphics NUKE

آموزش کامل و جامع موشن گرافیک نوک Motion Graphics NUKE

در این دوره آموزشی نرم افزار عظیم NUKE، میخواهیم تکنیک های ساخت پروژه های موشن گرافیک های جذاب و حرفه ای graphics projects را با هم تمرین کنیم. تا بتوانید خودتان موشن گرافیک های خلاقانه ای را ایجاد کنید و با دوستان تان به اشتراک بگذارید.

نرم افزار نوک NUKE ، را میتوان ابر نرم افزار کامپوزیت جلوه های ویژه نامید که میتوانید در کنار نرم افزار هایی مانند مایا، افتراکت و … به خوبی کار کند.اما به غیر از آن ، میتوان با نوک ، موشن گرافیک های خیلی جذابی awesome motion graphics را هم ساخت !

دانلود آموزش Getting Started with Motion Graphics NUKE

در این دوره، به صورت تخصصی روی ساخت موشن گرافیک نوک Motion Graphics for NUKE ، کار خواهیم کرد و یاد خواهیم گرفت که چطور تمام عناصر مهم را به صورت انیمیت animate دربیاوریم، اشکال سایه زنی را روی لایه های مختلف displace shade با هم برجسته کنیم و حتی نورپردازی اجسام سه بعدی lighting nuke tutorial را مستقیم در نوک ، انجام بدهیم.

گام بعدی ، انیمیت کردن متون animate text in nuke است و اینکار را توسط ابزار های قدرتمند گره ها برای متون (powerful text node) را انجام خواهیم داد و لایه ها را به صورت انیمشن animation layers nuke در خواهیم آورد !

هیچ پروسه انیمیشن سازی بدون ساخت کلید و فریم های انیمیشن معنی دار نمیشود! در این دوره با استفاده از داپ شیت ها (dope sheet) ، کلید های انیمیش هایمان را مدیریت organize your keyframes خواهیم کرد !

در گام آخر این دوره ویدئویی ، با استفاده از تمام المنت elements هایی که در نوک ساخته اید ، یک لی اوت با ظاهر فوق العاده layout a nice-looking shot را ایجاد میکنیم.این دوره آموزشی، ساخت شرکت pluralsight است.

موشن گرافیک یا گرافیک متحرک،  یکی از انواع گرافیک کامپیوتری است و یکی از  رشته های هنر دیجیتال است که امروزه، در ساخت تیزر های تبلیغاتی ،  متحرک سازی آرم ، لوگوی شبکه های تلویزیونی ، لوگو برندهای شرکت عظیم و … است که امروزه ، در ایران و جهان ، بسیار محبوب شده و همه به دنبال نمونه کارها، تعرفه انجام و قیمت آن، نمونه کار موشن گرافیک با نوک Motion Graphics NUKE هستند !

 

 ویدئو آموزش : Video Tutorials

پخش آنلاین آموزش: قسمت اول

دانلود آموزش Getting Started with Motion Graphics for NUKE Pluralsight

دانلود فایل های آموزش + تمرینی – 292 مگابایت

www.3dmaxfarsi.ir :پسورد فایل فشرده

 

http://www.3dmaxfarsi.ir/?p=21575 :لینک کوتاه

دیدگاهتان را ثبت کنید