خانه / دانلود آبجکت فایل های 2 بعدی پست پروداکشن فتوشاپ در معماری + 3بعدی در کارهای تریدی / آبجکت و فایل آماده لوازم آشپزخانه برای تری دی مکس ویری | دانلود رایگان
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5٫00 out of 5)
Loading...
بازدید: 5 - "آبجکت و فایل آماده لوازم آشپزخانه برای تری دی مکس ویری | دانلود رایگان" توسط تاریخ انتشار: 14/01/2017

دانلود رایگان فایل آماده آشپزخانه 3d max در این قسمت از سایت تری دی مکس فارسی، لوازم  و فایل آماده آشپزخانه ، که معمولا روی میز غذا خوری قرار میگیرد را برای دانلود آماده کرده ایم. مجموعه Scenected 3D Scenes ،  شامل چهار صحنه زیبا پر از آبجکت های زیبا در لحظات صبح است و  به …

آبجکت و فایل آماده لوازم آشپزخانه برای تری دی مکس ویری | دانلود رایگان

دانلود رایگان آبجکت و فایل آماده آشپزخانه غذا خوری برای تری دی مکس ویری Vray 3ds max

دانلود رایگان فایل آماده آشپزخانه 3d max

در این قسمت از سایت تری دی مکس فارسی، لوازم  و فایل آماده آشپزخانه ، که معمولا روی میز غذا خوری قرار میگیرد را برای دانلود آماده کرده ایم.

مجموعه Scenected 3D Scenes ،  شامل چهار صحنه زیبا پر از آبجکت های زیبا در لحظات صبح است و  به غیر از آبجکت ها، شامل خود صحنه های آماده  آشپزخانه هم هست که مدل هایی مانند انواع میوه، نان و پنیر و لیوان، فنجان و … که با کیفیت فوق العاده بالا آماده شده اند.

تمام مجموعه به صورت تکسچرهای مجزا separated textures کار شده اند و این پکیج با سه فرمت استاندارد 3ds, .fbx, .obj تهیه شده و میتوانید از نرم افزار مایا، تری تریدی مکس و … از آنها استفاده بفرمایید.اگر میخواهید به رندر های خودتان، حس و حال دیگه ای را اضافه کنید و از آبجکت هایی که تا به حال، کسی استفاده نکرده ، شما استفاده کنید، این مجموعه دقیقا برای شماست. و ما پیشنهاد میکنیم که این مجموعه را کامل دانلود و در پروژه های خودتان بکار بگیرید.

لطفا برای دانلود آبجکت های آشپزخانه تری دی مکس :مانند آبجکت یخچال، کابینت 3d max،  ماشین ظرفشویی، کابینت تری دی مکس در سایت سرچ کنید.

 

دانلود رایگان مدل سه بعدی و  صحنه آماده  به رندرگیری برای آشپزخانه Scenected 3D Scenes

دانلود مجموعه کامل پارت اول – 1 گیگ

دانلود مجموعه کامل پارت دوم – 1 گیگ

دانلود مجموعه کامل پارت سوم – 345 مگابایت

www.3dmaxfarsi.ir :پسورد فایل فشرده
http://www.3dmaxfarsi.ir/?p=22133 :لینک کوتاه

دیدگاهتان را ثبت کنید