خانه / آموزش رندر داخلی vray / دانلود رایگان مدل سه بعدی آشپزخانه و رستوران مدرن برای 3ds max vray
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 3٫00 out of 5)
Loading...
بازدید: 3 - "دانلود رایگان مدل سه بعدی آشپزخانه و رستوران مدرن برای 3ds max vray" توسط تاریخ انتشار: 14/01/2017

دانلود رایگان مدل سه بعدی آشپزخانه کافی شاپ + آبجکت متریال V-ray در این قسمت از سایت تری دی مکس فارسی، چندین فایل نمونه  از مدل سه بعدی آشپزخانه آماده به رندر با موضوعات مانند: آشپزخانه و رستوران مدرن و بسیار شیک را قرار دادیم..اگر میخواهید کار های شما نسبت به بقیه متفاوت تر و زنده تر باشد، …

دانلود رایگان مدل سه بعدی آشپزخانه و رستوران مدرن برای 3ds max vray

دانلود رایگان مدل سه بعدی آشپزخانه کافی شاپ رستوران مدرن برای 3d max vray متریال Vray

دانلود رایگان مدل سه بعدی آشپزخانه کافی شاپ + آبجکت متریال V-ray

در این قسمت از سایت تری دی مکس فارسی، چندین فایل نمونه  از مدل سه بعدی آشپزخانه آماده به رندر با موضوعات مانند: آشپزخانه و رستوران مدرن و بسیار شیک را قرار دادیم..اگر میخواهید کار های شما نسبت به بقیه متفاوت تر و زنده تر باشد، این کالکشن دقیقا برای شماست!

مجموعه اول و دوم :  شامل 20 مدل سه بعدی آشپزخانه و رستوران ، کافی شاپ هست که همگی برای نرم افزار max  هستند شامل: آبجکت ها و نورپردازی و با فایل های ies و تکسچر و … هستند که شما هم میتوانید در پروژه های خودتان، از این مجموعه استفاده بفرمایید.

آشپزخانه و رستوان Modern Kitchen & Restaurant ، یکی از مهم ترین و رایج ترین موضوعات برای رندر دکوراسیون داخلی و  با نرم افزار های سه بعدی است و در سایت ما هم توجه زیادی به ابجکت های مدرن و تزئینات و مبلمان و کاغذ دیواری و …. شده است.با ما همراه باشید.

دانلود مدل سه بعدی آشپزخانه 3D66 - Modern Kitchen & Restaurant Style 3D66 Interior

دیدگاهتان را ثبت کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فلید ها الزامی است *

*